Άγνωστοι

Λιάκος Η

Μέλος
Οι ηχογραφήσεις είναι από ψηφιακό δίσκο που μου δόθηκε ευλογία σε επίσκεψη στο Άγιον Όρος.Πρέπει να είναι από το Ι.Κ. Ιωάννη του Θεολόγου στην Παναγούδα απ΄όσο μπορώ να δω στο αρχείο.Πιστεύω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το ανέβασμα στο forum.
 

Attachments

  • Δοξαστικό.mp3
    14.8 MB · Views: 267
  • Αξιον Εστί.mp3
    3.1 MB · Views: 245
  • Εξομολογείσθε.mp3
    9.1 MB · Views: 240

simeon

Παλαιό Μέλος
μήπως είναι αυτοί ; http://analogion.com/forum/showthread.php?t=3719
εγώ, πάλιν, έχω 2 cd που περιέχουν αυτούς τους ύμνους και γράφει με σλαβονικά γράμματα ότι είναι χορός του Κωνσταντίνου Φωτοπούλου !
τελικά, ξέρει κανείς ποιοι είναι ;
 

Attachments

  • _01.jpg
    3.3 MB · Views: 53

SINGEORGE

Παλαιό Μέλος
Eίναι από το κελλί του αγίου Ιωάννου του Θεολόγου Καρυές Αγίου Όρους, νομίζω είναι το κελλί που βρίσκεται ακριβώς κάτω από του π. Παισίου. Εκεί είναι ο γέροντας Γρηγόριος που έχει γράψει και βιβλία. Αν θέλετε ανεβάζω και εγώ 2 κομμάτια από αυτό το cd. Aν είναι πείτε το
 

Λιάκος Η

Μέλος
Eίναι από το κελλί του αγίου Ιωάννου του Θεολόγου Καρυές Αγίου Όρους, νομίζω είναι το κελλί που βρίσκεται ακριβώς κάτω από του π. Παισίου. Εκεί είναι ο γέροντας Γρηγόριος που έχει γράψει και βιβλία. Αν θέλετε ανεβάζω και εγώ 2 κομμάτια από αυτό το cd. Aν είναι πείτε το

Αν προέρχονται από cd που κυκλοφορεί στο εμπόριο νομίζω δεν πρέπει ν΄ανεβάσουμε άλλα.
 

SINGEORGE

Παλαιό Μέλος
Επειδή μάλλον απο αυτό είναι και εγώ λεω καλύτερα ας το αφήσουμε φτάνουν δυο κομμάτια. Μη δημιουργήσουμε προβλημα κρίμα είναι
 

simeon

Παλαιό Μέλος
Last edited:
Top