«Λόγον Αγαθόν» Πλ. Δ' Θεοδώρου Φωκαέως

Σάββας Πραστίτης

Σάββας Πραστίτης
10,77Mb αντί για 1,08Mb και σου λέει ευκολία :eek::eek::eek:

Τώρα το πρόσεξα...

εγώ κατέβασα και το πρώτο και μετά κατέβασα και το .pdf αλλά στο τέλος είδα ότι είχαν μία διαφορά περίπου 9 Mb.... :D (πόσο παρατηρητικοί είμαστε κάποτε...)
 

Σάββας Πραστίτης

Σάββας Πραστίτης
Ελπίζω να είχες καλό εργαλείο :D

ευτυχώς είναι καινούριος ο υπολογιστής μου, έτσι είναι και σχετικά γρήγορος, βοηθούμενος βέβαια και από την ταχύτητα του ADSL μου, που είναι αρκετά ικανοποιητική.... :):)

σε ευχαριστώ πάντως για τον κόπο να το κάνεις .pdf, είναι πιο εύκολο για κάποιον που δεν εχει rar να το ανοίξει με το acrobat.....
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Έχει μήπως κανείς τον πλέον δημοφιλή πολυέλεο αυτό του Φωκαέως καλλιγραφημένο (ηλεκτρονικά) μαζί με την περισσή του; Ευχαριστώ πολύ.
 
Έχει μήπως κανείς τον πλέον δημοφιλή πολυέλεο αυτό του Φωκαέως καλλιγραφημένο (ηλεκτρονικά) μαζί με την περισσή του; Ευχαριστώ πολύ.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ για όλα .
Με περισσή αγάπη και ελπίζοντας να μήν είναι περιττός
 

Attachments

  • Πολυέλεος ''Λόγον αγαθόν'' Θ.Φωκαέως ήχ.πλ.δ΄.mel
    59.3 KB · Views: 297
  • Πολυέλεος ''Λόγον αγαθόν'' Θ.Φωκαέως ήχ.πλ.δ΄.pdf
    2.7 MB · Views: 1,212

lagoudakis

Μιχαήλ Γ. Λαγουδάκης
Τα παραπάνω συνημμένα είναι από τις εκδόσεις της ΖΩΗΣ και λείπει δυστυχώς το κράτημα της περισσής. Για να είναι πλήρες το παρόν υπόμνημα, ανεβάζω σε ξεχωριστό αρχείο ολόκληρο τον πολυέλεο "Λόγον Αγαθόν" (με περισσή και κράτημα) του Θεοδώρου Φωκαέως σε πλ. δ' από το Ταμείον Ανθολογίας που εξέδωσε το 1869.
 

Attachments

  • Πολυέλεος Λόγον Αγαθόν ήχος πλ δ αργός - Θεοδώρου Φωκαέως [Ταμείον 1869].pdf
    254.3 KB · Views: 710
Top