[Ψάχνω] «Λειμωνάριον» Χ. Καρακατσάνη

αν ξερει κάποιος σε ποιο βιβλιοπολείο μπορω να βρω του Γ' ήχου και του πλ Α' απο το Λειμωνάριον του Καρακατσάνη, είναι τα μόνα που μου λείπουν και δεν τα εχω βρει καπου να τα αγοράσω.
 

Gorgonaos

Gorgonaos
+Έχει σταματήσει να το εκδίδει.. άλλά επίσης ο Καρακατσάνης πέθανε πριν λίγους μήνες!*Τα βιβλία τα ανατύπωνε ένας μαθητής του από τα Οινόφυτα Βοιωτίας νομίζω.. αλλά+εκείνος σταμάτησε.. Υπάρχουν σκόρπιοι μερικοί τόμοι στα βιβλιοπωλεία.. Η Αποστολική Διακονία στην πλατεία Κλαυθμώνος είδαμε σήμερα με κάτι φίλους έχει τους ήχους: Α', Βαρύ+πλ.Δ'!*Ίσως κάπου αλλού να βρεις+τα άλλα.. ή να τα φωτοτυπήσεις από κάποιον που τα έχει!
 

MISTIS

Παλαιό Μέλος
+Έχει σταματήσει να το εκδίδει.. άλλά επίσης ο Καρακατσάνης πέθανε πριν λίγους μήνες!*Τα βιβλία τα ανατύπωνε ένας μαθητής του από τα Οινόφυτα Βοιωτίας νομίζω.. αλλά+εκείνος σταμάτησε.. Υπάρχουν σκόρπιοι μερικοί τόμοι στα βιβλιοπωλεία.. Η Αποστολική Διακονία στην πλατεία Κλαυθμώνος είδαμε σήμερα με κάτι φίλους έχει τους ήχους: Α', Βαρύ+πλ.Δ'!*Ίσως κάπου αλλού να βρεις+τα άλλα.. ή να τα φωτοτυπήσεις από κάποιον που τα έχει!

Αγαπητέ κύριε, ποιος σας είπε ότι ο κ.Καρακατσάνης έχει πεθάνει.
Πριν από είκοσι μέρες μου έστειλε το βιβλίο του , με ιδιόγραφη επιστολή .
Παρακαλώ ακυρώστε το μήνυμά σας δια του λόγου το αληθές.
 

Gorgonaos

Gorgonaos
Αγαπητέ κύριε, ποιος σας είπε ότι ο κ.Καρακατσάνης έχει πεθάνει.
Πριν από είκοσι μέρες μου έστειλε το βιβλίο του , με ιδιόγραφη επιστολή .
Παρακαλώ ακυρώστε το μήνυμά σας δια του λόγου το αληθές.


+Συγγνώμη θα έκανα λάθος ίσως να ΄μου είπαν για κάποιον άλλον+τα μπέρδεψα!*
 
Top