«Αχ, τι θα γινώ; Που έμπλεξα ο δυστυχής»

Στρουμπακος

Νέο μέλος
Χαίρετε,

Εχεί κανείς το τραγούδι, "Αχ τι θα γίνω; Που έμπλεξα ο δυστυχής" στη Βυζαντινη σημειογραφια;

Ερρωσθε,

ΧΣ
 

Τσακιτζής

Παλαιό Μέλος
Χαίρετε,

Εχεί κανείς το τραγούδι, "Αχ τι θα γίνω; Που έμπλεξα ο δυστυχής" στη Βυζαντινη σημειογραφια;

Ερρωσθε,

ΧΣ

Φίλε μου, έχω μεταφέρει στη Βυζαντινή Σημειογραφία, πάνω από 2500 τραγούδια, καθώς επίσης και 190 Μανέδες ή Αμανέδες εάν προτιμάς. Ανεβάζω το τραγούδι που σε ενδιαφέρει καθώς και το ηχητικό του.
 

Attachments

  • Άχ τι θα γινώ 001.jpg
    748.9 KB · Views: 184
  • Άχ τι θα γινώ 002.jpg
    701.3 KB · Views: 50
  • Άχ τι θα γινώ 003.jpg
    699.6 KB · Views: 41
  • Άχ τι θα γινώ 004.jpg
    254.2 KB · Views: 30
  • Άχ τι θα γινώ.mp3
    1.7 MB · Views: 170

tsitsikas georgios

Νέο μέλος
Φίλε μου, έχω μεταφέρει στη Βυζαντινή Σημειογραφία, πάνω από 2500 τραγούδια, καθώς επίσης και 190 Μανέδες ή Αμανέδες εάν προτιμάς. Ανεβάζω το τραγούδι που σε ενδιαφέρει καθώς και το ηχητικό του.

Ρωτώντας πας στην πόλι !!! Τα τραγούδια μήπως τα έχετε κυκλοφορήσει σε βιβλίο την τιμή του και εάν ΟΧΙ ,:)πως θα τα προμηθευτώ ή αντιγράψω???
 

tsitsikas georgios

Νέο μέλος
Φίλε μου, έχω μεταφέρει στη Βυζαντινή Σημειογραφία, πάνω από 2500 τραγούδια, καθώς επίσης και 190 Μανέδες ή Αμανέδες εάν προτιμάς. Ανεβάζω το τραγούδι που σε ενδιαφέρει καθώς και το ηχητικό του.

Ρωτώντας πας στην πόλι !1 Τα Τραγούδια σας κυκλοφορούν σε βιβλίο ?τι τραγούδια είναι ,και πώς μπορώ να τα προμηθευτώ ,
 

Τσακιτζής

Παλαιό Μέλος
Ρωτώντας πας στην πόλι !1 Τα Τραγούδια σας κυκλοφορούν σε βιβλίο ?τι τραγούδια είναι ,και πώς μπορώ να τα προμηθευτώ ,

Δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα. Κάποια στιγμή βέβαια θα κυκλοφορήσουν, αλλά όπως βλέπεις τα χρόνια που περνάμε, είναι το ένα πιό δίσεκτο απ' το άλλο. Όταν λές όμως πως θα τα προμηθευτείς, τι εννοείς ;;;;
 

tsitsikas georgios

Νέο μέλος
Δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα. Κάποια στιγμή βέβαια θα κυκλοφορήσουν, αλλά όπως βλέπεις τα χρόνια που περνάμε, είναι το ένα πιό δίσεκτο απ' το άλλο. Όταν λές όμως πως θα τα προμηθευτείς, τι εννοείς ;;;;

Καλησπέρα
Εαν ζητήσω κάποια τραγούδια και υπάρχουν μπορεί να τα αναρτήσετε? η..
Έχω κάνει μια χορωδία στο Πέτα της Άρτας το 2015, ενός έτους ,παραδοσιακή,γυναικών,αιτία το μεράκι τους και η αγάπη προς το τραγούδι ,γιαυτό ψάχνω σε βυζαντινή μουσική για να μπορέσω,να κάνω όσο μπορώ to καλύτερο και το σωστότερο στην μάθηση των τραγουδιών.
Ένα μικρό δείγμα της δουλειάς μου είναι στο yoo tub ,χορωδία Άγιος Γεώργιος του Πέτα ,Φιλελληνια, Ιδού ο νυμφίος έρχεται,
 
Top