Απόστολος Πεντηκοστής

παναγιωτης1

Galanis.K.Panagiotis
Έναν πολύ ωραίο ''Απόστολο'' από την εορτη της Πεντηκοστής....έχω στο αρχείο μου ......ότι ανήκει...(..χωρίς να θέλω να σας προκαταλάβω...) στον Ταλιαδώρο...(σε ποιο νεαρή ηλικία..)...δεν είμαι όμως σιγουρος .....μήπως μπορείτε να βοηθήσετε;;;;:)
 

Attachments

  • 08. Αποστολος Πεντηκοστής.mp3
    7.9 MB · Views: 194
Έναν πολύ ωραίο ''Απόστολο'' από την εορτη της Πεντηκοστής....έχω στο αρχείο μου ......ότι ανήκει...(..χωρίς να θέλω να σας προκαταλάβω...) στον Ταλιαδώρο...(σε ποιο νεαρή ηλικία..)...δεν είμαι όμως σιγουρος .....μήπως μπορείτε να βοηθήσετε;;;;:)

ΔΕ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΑΛΙΑΔΩΡΟ. ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΩΡΑΙΟ ΥΦΟΣ:)
 

παναγιωτης1

Galanis.K.Panagiotis
σίγουρα όχι Ταλιαδώρος .
...μήπως Στάικος ;

.....δε νομιζω Σταικος.....θα 'επεφτε πολυ.......τραγούδι:wink:......τωρα δε κοβω και το κεφάλι μου......

δηλαδή Ταλιαδώρο στα νειάτα του......το αποκλείουμε;;;;
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
παναγιωτης;114499 said:
Έναν πολύ ωραίο ''Απόστολο'' από την εορτη της Πεντηκοστής....έχω στο αρχείο μου ......ότι ανήκει...(..χωρίς να θέλω να σας προκαταλάβω...) στον Ταλιαδώρο...(σε ποιο νεαρή ηλικία..)...δεν είμαι όμως σιγουρος .....μήπως μπορείτε να βοηθήσετε;;;;:)


Ο Άρχων Ταλιαδώρος ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ! Είναι ο Άρχων Πρωτοψάλτης Φώτης Κετσετζής που μιμείται κάπως τον Κυριαζή Δασκαλούδη και τον Αθανάσιο Παναγιωτίδη, μάλλον από τα χρόνια του στην Αμερική. Ο διάκονος ή ο ιερέας αποκρίνεται στα Σλαβονικά.

Δ.
 
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Ο Άρχων Ταλιαδώρος ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ! Είναι ο Άρχων Πρωτοψάλτης Φώτης Κετσετζής που μιμείται κάπως τον Κυριαζή Δασκαλούδη και τον Αθανάσιο Παναγιωτίδη, μάλλον από τα χρόνια του στην Αμερική. Ο διάκονος ή ο ιερέας αποκρίνεται στα Σλαβονικά.

Δ.

Είναι ο Αρχων Φώτιος Κετσετζής έχω κάνει παλαιότερα την ανάρτηση εδώ

http://analogion.com/forum/showpost.php?p=19700&postcount=4

σε καλύτερη ποιότητα ήχου.
 
Top