«Μουσικός Κόσμος», Μουσικοφιλολογικό-Επιστημονικό Περιοδικό, Αθήνα, 1929-1930

evangelos

Ευάγγελος Σολδάτος
Αυτές της μέρες έπεσαν στα χέρια μου τα 6 τεύχη του περιοδικού «Μουσικός Κόσμος», το οποίο εκδόθηκε από τον Οκτώβριο του 1929 μέχρι τον Μάρτιο του 1930 από τον οικονόμο Θεόδωρο Θωΐδη.
Μπορείτε να διαβάσετε ή να κατεβάσετε στον υπολογιστή σας τα περιοδικά από εδώ.
 
Last edited:

Emmanouil Giannopoulos

Emmanouil Giannopoulos
Ευχαριστούμε για την ανάρτηση. Θα μπορούσε όμως να βρεθεί τρόπος να αναρτηθούν και εδώ, ώστε να μην χρειάζεται να εγγραφούμε στην συγκεκριμένη σελίδα και να έχει πρόσβαση σε ένα σωρό δεδομένα μας;
Ευχαριστώ
 

evangelos

Ευάγγελος Σολδάτος
Ευχαριστούμε για την ανάρτηση. Θα μπορούσε όμως να βρεθεί τρόπος να αναρτηθούν και εδώ, ώστε να μην χρειάζεται να εγγραφούμε στην συγκεκριμένη σελίδα και να έχει πρόσβαση σε ένα σωρό δεδομένα μας;
Ευχαριστώ

είναι μεγάλα αρχεία, 130 ΜΒ σύνολο, επειδή το φόρουμ είναι ήδη επιβαρυμένο σε όγκο δεδομένων αλλά και για να σας εξαναγκάσω να επισκεφτείτε την σελίδα μου... το έκανα έτσι :D
Αν θέλετε τα ανεβάζουμε κι εδώ, δεν έχω πρόβλημα.
Οι διαχειριστές μας τι λένε;
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Ευχαριστούμε για την ανάρτηση. Θα μπορούσε όμως να βρεθεί τρόπος να αναρτηθούν και εδώ, ώστε να μην χρειάζεται να εγγραφούμε στην συγκεκριμένη σελίδα και να έχει πρόσβαση σε ένα σωρό δεδομένα μας;
Ευχαριστώ
Εγώ μόλις έκανα αρ. κλικ στο μετοχή κατεβαίνει το κάθε αρχείο. Δεν έκανα τώρα εγγραφή στο Issuu ίσως έκανα εγγραφή παλαιά για να κατεβάσω αρχεία από τον Σύλλογο Ιεροψαλτών Χαλκιδικής
Ενημερωτικά, εάν υπάρχουν δυσκολίες πολύ ευχαρίστως να τα ανεβάσω στο https://www.wetransfer.com/ (δέχεται αναρτήσεις μέχρι 2 GM ) και να παραθέσω την δ/νση για κατέβασμα και με πολύ εύκολο τρόπο.
Βασίλης Κιαμηλίδης
 
Last edited:

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Υπάρχει και το Mediafire (και άλλα).
 

evangelos

Ευάγγελος Σολδάτος
Τα ανέβασα επίσης σε ένα zip όλα εδώ για όσους δεν επιθυμούν να εγγραφούν στο Issuu:

http://www.sendspace.com/file/a2o1fw

ΠΡΟΣΟΧΗ!
τα κατεβάζετε πατώντας εκεί που λέει "Click here to start download from sendspace". ΟΧΙ ΑΛΛΟΥ, είναι διαφημίσεις και διάφορα περίεργα...

Λέει ότι μένουν στο λινκ αυτό όσο είναι ενεργά και τα κατεβάζει κόσμος. Αν δεν τα κατεβάσει κανείς σε διάστημα 30 ημερών τότε σβήνονται:

We do not delete active files. We will host the file for an unlimited time, until it becomes inactive, in the case of sendspace Lite uploaders, unless they have purchased file bandwidth for that file. A file becomes inactive if it has not been downloaded at least once during a 30 day period
 

evangelos

Ευάγγελος Σολδάτος
Top