Πώληση Βιβλίων

Καλησπέρα. Να ενημερώσω ότι πωλούνται τα κάτωθι βιβλία λόγω επιστροφής. Μόνο προτάσεις από την περιοχή της Αττικής. Η τιμή είναι 35 ευρώ και τα 3 βιβλία. Όποιος ενδιαφέρετε ας έρθει σε επικοινωνία με προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Attachments

  • 001.jpg
    001.jpg
    1.2 MB · Views: 135
  • 002.jpg
    002.jpg
    1.3 MB · Views: 140
  • 003.jpg
    003.jpg
    1.1 MB · Views: 128
Καλησπέρα. Να ενημερώσω ότι πωλούνται τα κάτωθι βιβλία λόγω επιστροφής. Μόνο προτάσεις από την περιοχή της Αττικής. Η τιμή είναι 35 ευρώ και τα 3 βιβλία. Όποιος ενδιαφέρετε ας έρθει σε επικοινωνία με προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Καλημέρα στα αγαπητά μέλη!! Να ενημερώσω ότι πωλούνται τα κάτωθι βιβλία και τα 3 μαζί μόνο 35 ευρώ!! Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα!!
 

Attachments

  • 001.jpg
    001.jpg
    1.2 MB · Views: 89
  • 002.jpg
    002.jpg
    1.3 MB · Views: 91
  • 003.jpg
    003.jpg
    1.1 MB · Views: 87
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα να ενημερώσω ότι πωλούνται τα παραπάνω βιβλία!! Οποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου με προσωπικό μήνυμα!!
 
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα να ενημερώσω ότι πωλούνται τα παραπάνω βιβλία!! Οποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου με προσωπικό μήνυμα!!
 
Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέται για την αγορά των συγκεκριμένων βιβλίων ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα!!
 
Καλημέρα πωλούνται τα παραπάνω βιβλία αν ενδιαφέρεται κάποιος να τα αγοράσει ας στείλει προσωπικό μήνυμα!!
 
Καλημέρα πωλούνται τα παραπάνω βιβλία αν ενδιαφέρεται κάποιος να τα αγοράσει ας στείλει προσωπικό μήνυμα!!
 
Top