ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΝΤΗΚΟΣΤΗΣ

  • Thread starter Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος
  • Start date
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Ενα ακόμη εξαίρετο άκουσμα από τον Άρχοντα Πρωτοψάλτη Φώτιο Κετσετζή.

Απολαύστε το
 

Attachments

  • ketsetzis apostolos pentikostis.mp3
    7.6 MB · Views: 434

SARADIS3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ Ι.Ν. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΡ
φωναρα και ωραιος αποστολος
 

christos_v

Παλαιό Μέλος
Σεβαστοί μου,

Υπάρχει μη διασταυρωμένη πληροφορία, πως ο Αρχων Φώτιος Κετσετζής κατοικεί πλέον μόνιμα (;) στην Ελλάδα εν Αθήναις και διακονεί σε αναλόγιο μεγάλου ναού της Ιεράς Μητροπόλεως Πειραιώς.

Αν αυτό αληθεύει, μπορεί κάποιος να πληροφορήσει σχετικά;

Ο Θεός μαζί σας.
 

teofilos3

Γεώργιος Παλιούρας
Σεβαστοί μου,

Υπάρχει μη διασταυρωμένη πληροφορία, πως ο Αρχων Φώτιος Κετσετζής κατοικεί πλέον μόνιμα (;) στην Ελλάδα εν Αθήναις και διακονεί σε αναλόγιο μεγάλου ναού της Ιεράς Μητροπόλεως Πειραιώς.

Αν αυτό αληθεύει, μπορεί κάποιος να πληροφορήσει σχετικά;

Ο Θεός μαζί σας.

Οντως αληθεύει πάτερ,έχει τοποθετηθεί ως Δ/ντής της Σχολής Β.Μ της Μητριπόλεως Πειραιώς και ως πρωτοψάλτης στον Ι.Ν.Αγ. Κων/νου Πειραιώς.
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Σεβαστοί μου,

Υπάρχει μη διασταυρωμένη πληροφορία, πως ο Αρχων Φώτιος Κετσετζής κατοικεί πλέον μόνιμα (;) στην Ελλάδα εν Αθήναις και διακονεί σε αναλόγιο μεγάλου ναού της Ιεράς Μητροπόλεως Πειραιώς.

Αν αυτό αληθεύει, μπορεί κάποιος να πληροφορήσει σχετικά;

Ο Θεός μαζί σας.

Το ''μόνιμα'' ανήκει τύποις στα ''προσωρινά'', αλλά όπως γνωρίζουμε ''ουδέν μονιμότερον του προσωρινού''. Ακούγεται ότι κάτι τέτοιο ισχύει.

Δ.
 
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Σεβαστοί μου,

Υπάρχει μη διασταυρωμένη πληροφορία, πως ο Αρχων Φώτιος Κετσετζής κατοικεί πλέον μόνιμα (;) στην Ελλάδα εν Αθήναις και διακονεί σε αναλόγιο μεγάλου ναού της Ιεράς Μητροπόλεως Πειραιώς.

Αν αυτό αληθεύει, μπορεί κάποιος να πληροφορήσει σχετικά;

Ο Θεός μαζί σας.

Εχω ήδη ενημερώσει το forum σχετικά

http://www.analogion.com/forum/showthread.php?t=9509
 

christos_v

Παλαιό Μέλος
Όντως και ζητώ συγγνώμη!

Συζητήθηκε σε πανύγηρι Ι. Ναού της καθ ημάς Ι. Αρχιεπισκοπής, οπου πρόσφατα διηκόνησα.
 
Last edited:
Top