İsmail Çosar

Hristakis

Παμπάλαιο φθορικό μέλος
Αν δεις το μήνυμα στο οποίο αναφέρεσαι, γράφει καθαρά στο τέλος πως αστειευόμαστε! Άρα δεν δικαιούσαι να μιλάς για ειρωνεία, σε πολλά θέματα γράφονται σε ένα ευθυμο κλίμα σχόλια, χωρίς να ξεσπαθώνουμε ντε και καλά.

Οκ ίσως λάθος μου που το "σοβάρεψα" το θέμα...ανακαλώ όσον αφορά την λέξη "ειρωνεία"...

Υ.Γ.μου φαίνεται πως τώρα που συγχωρεθήκατε με τον Γιώργο (αχ αυτή η Αγ.Ζώνη:D) ψάχνεις άλλον για να του την πέφτεις...:D
 
Last edited:

haris1963

παλαιότατο μέλος
Οκ ίσως λάθος μου που το "σοβάρεψα" το θέμα...ανακαλώ όσον αφορά την λέξη ειρωνεία...

Υ.Γ.μου φαίνεται πως τώρα που συγχωρεθήκατε με τον Γιώργο (αχ αυτή η Αγ.Ζώνη:D) ψάχνεις άλλον για να του την πέφτεις...:D

Τόπιασες! :D:D:D
 

Hristakis

Παμπάλαιο φθορικό μέλος
Προτείνω την επόμενη συνάντηση του φόρουμ να την κάνουμε την άνοιξη στην Κομοτηνή όπου πιθανόν να έρθει και ο κυρ Ισμαήλ, όπως με ενημέρωσε...:D:D:D
Χρήστο (Τσακίρογλου) η ετζίαν τώρα τελευταία έχει εισητήρια με 1 ευρό...ααα συν τους φόρους όμως!!! Κανόνησε!!!:D:D:D
 

Hristakis

Παμπάλαιο φθορικό μέλος
Άντε και ένα ακόμα καινούργιο σε Saba (στο δεύτερο μέρος)
http://www.youtube.com/watch?v=2kCC7YEVYdI

Και ένα άλλο που αναγράφει ότι έκανε τον πρωθυπουργό Erdoğan να κλάψει!
http://www.youtube.com/watch?v=rH0FTazGrM0

Και ένα άλλο για τις ανάγκες της τηλεόρασης
http://www.youtube.com/watch?v=pw0CuBUN94w

Κατ εμέ όλα αυτά δεν συγκρίνονται με το προηγούμενο
 
Last edited:

Hristakis

Παμπάλαιο φθορικό μέλος
Την προηγούμενη Δευτέρα κυκλοφόρησε το νέο προσωπικό CD του κυρ Ισμαήλ...δέχομαι παραγγελίες για τον Ιούνιο που θα πάω:):):)

Υ.Γ.τα σχόλια αναφέρουν "Πριν λίγο έκλαψε ο Ερντογάν τώρα ήρθε η σειρά σας να κλάψετε". Με αφορμή μια συναυλία στην Άγκυρα με τον κυρ Ισμαήλ όπου ο πρωθυπουργός έβαλε τα κλάματα...σχολιάστηκε πολύ έντονα στην "απέναντι χώρα" και η δημοτικότητα του "άρχοντα" Ισμαήλ ανέβηκε κατακόρυφα:wink:
 

Attachments

  • 14129_1374284169340_1598886167_918587_3100674_n.jpg
    109.9 KB · Views: 33

Hristakis

Παμπάλαιο φθορικό μέλος
Δύο κομμάτια από το νέο CD του Κυρ Ισμαήλ...
Η "ενορχήστρωση" δεν είναι και ότι καλύτερο. Επίσης αυτή η φωνή αδικείται μέσα σε στούντιο. Παρ όλα αυτά η ερμηνεία του είναι απίθανη...
 

Attachments

  • 04. Demedim Mi.mp3
    6.4 MB · Views: 28
  • 05. Ey Gönül Bakma Cihana.mp3
    7 MB · Views: 24

Hristakis

Παμπάλαιο φθορικό μέλος
Άντε άλλο ένα...
 

Attachments

  • 07. Şu Benim Divane Gönlüm.mp3
    8.6 MB · Views: 32


Βρε Χρήστο ακόμα δεν έχουμε χωνέψει τα παλιά και δεν τα έχει χορτάσει το αυτάκι μας...:D:D:D

Αχχχ...
 

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Ευχαριστούμε αδελφέ Χρήστο για τις όμορφες αναρτήσεις. Υ.Γ. Πιστεύω εάν ακούσουμε την ανάρτηση που χρησιμοποιείται κατά κόρον ο παθητικός Α' και την κολλήσουμε πάνω στα λειτουργικά του κ.Τσατσαρώνη -ιδιαίτερα στον Άξιον εστίν- θα βγάλουμε πολύ ωραία αποτελέσματα..........:)
Τι λέτε; :D
 

Hristakis

Παμπάλαιο φθορικό μέλος
Και μια πρόσφατη φωτογραφία του "άρχοντα"...
 

Attachments

  • Imam.jpg
    2 MB · Views: 12
Top