Εωθινά δοξαστικά Ιακώβου Πρωτοψάλτου

ioannis1751

Ιωάννης
Καλησπέρα, ψάχνω ηχογραφημένο το εωθινό το Α Ιακώβου πρωτοψάλτου, όποιος μπορεί και το έχει ας το ανεβάσει. σας ευχαριστώ πολυ !!!
 

ioannis1751

Ιωάννης
θα ηθελα οχι μουσικο κείμενο αλλα ηχογραφημένο απο κάποιον ψάλτη.ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση
 

ioannis1751

Ιωάννης
θα ηθελα οχι μουσικο κείμενο αλλα ηχογραφημένο απο κάποιον ψάλτη.ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση

Παιδία βοηθειστε την κατάσταση να ακούσουμε το Α εωθινό ιακώβου πρωτοψάλτου απο κανέναν ψάτλη να ακούσουμε πως το ερμηνεύει
 

Κων/νος Βαγενάς

Κωνσταντίνος
Καλησπέρα, ψάχνω ηχογραφημένο το εωθινό το Α Ιακώβου πρωτοψάλτου, όποιος μπορεί και το έχει ας το ανεβάσει. σας ευχαριστώ πολυ !!!

Επαναλαμβάνω κι εγώ την παράκληση του συναδέλφου, αν κάποιος έχει στην κατοχή του το α΄ Εωθινό του Ιακώβου από κάποιο μεγάλο ψάλτη ας το ανεβάσει, ή αν έχει υπόψιν του κάποια ηχογράφηση που έχει ανεβεί ας την υποδείξει.

ΥΓ. Το Ψαλτοδρόμιο για κάποιο λόγο δεν δουλεύει. Εμφανίζει κανονικά την αρχική σελίδα αλλά δεν πραγματοποιεί Αναζήτηση. Έχετε και άλλοι το ίδιο πρόβλημα;
 

Παπαδόπουλος Δαυίδ

Μπαντιλίκι,στον άνω πά.
Επαναλαμβάνω κι εγώ την παράκληση του συναδέλφου, αν κάποιος έχει στην κατοχή του το α΄ Εωθινό του Ιακώβου από κάποιο μεγάλο ψάλτη ας το ανεβάσει, ή αν έχει υπόψιν του κάποια ηχογράφηση που έχει ανεβεί ας την υποδείξει.

ΥΓ. Το Ψαλτοδρόμιο για κάποιο λόγο δεν δουλεύει. Εμφανίζει κανονικά την αρχική σελίδα αλλά δεν πραγματοποιεί Αναζήτηση. Έχετε και άλλοι το ίδιο πρόβλημα;
τις τελευταιες μερες κολλουσε συχνα κ σε μενα,τωρα οκ!
 

Αθωνίτης

Παλαιό Μέλος
Μονο "στημένα" ίσως βρεθούν τέτοια κομμάτια ηχογραφημένα...γιατι για να βρεθούν σε ζωντανη ηχογράφηση λίγο δύσκολο...δεν νομίζω να χει κανεις όρεξη και κουράγιο εκείνη την στιγμή να πει Ιάκωβο οταν ξέρει οτι θα πει Αργη ΔΟξολογία....κακώς βέβαια, αλλα τι να κανεις...ειναι το μονο κακώς????
 

asma

Αντώνης Φάνης
Το Α Εωθινό του Ιακώβου το είχα ακούσει από τον Βασίλη Νόνη (πριν 2-3 χρόνια) ένα πρωί Κυριακής καθώς πήγαινα στην εκκλησία και άκουγα ραδιόφωνο στο αμάξι. Ήταν από εκπομπή του κ. Λυκ. Αγγελόπουλου ή της κ. Παλιατσάρα αν θυμαμαι καλά....
 

asma

Αντώνης Φάνης
ορίστε το ποθούμενο
 

Attachments

  • Α εωθινό Ιακώβου....Βασ. Νόνης.mp3
    8 MB · Views: 177

adamadia

Νέο μέλος
Χαίρεται. Θα ήθελα το ΣΤ΄ Εωθινό του Ιακώβου ηχογραφημένο. Ευχαριστώ.
 
Last edited by a moderator:

adamadia

Νέο μέλος
ΧΑΙΡΕΤΑΙ.ΤΑ 11 ΕΩΘΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΚΩΒΟ ΣΕ ΕΚΤΕΛΕΣΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

asma

Αντώνης Φάνης
Το βρήκα στο σκληρό μου δίσκο. Δε θυμάμαι όμως από που το είχα βρει...youtube, από κάποιο cd, από ραδιοφωνική εκπομπή...
 

Attachments

  • Β εωθινό δοξαστικό ΙΑΚΩΒΟΥ, χορωδία Μιχ. Μακρή.mp3
    11.7 MB · Views: 64

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Το βρήκα στο σκληρό μου δίσκο. Δε θυμάμαι όμως από που το είχα βρει...youtube, από κάποιο cd, από ραδιοφωνική εκπομπή...

Και εδώ.
 
Top