Έρανος για το τεχνικό κόστος του Ψαλτολογίου

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Αγαπητοί φίλοι, όπως ίσως ξέρετε το Ψαλτολόγιον δεν έχει χορηγούς ή άλλα έσοδα. Είναι ιδιωτική, αφιλοκερδής προσπάθεια που στηρίζεται από εσάς προαιρετικά και οπωσδήποτε από εμένα. Κάθε λίγα χρόνια ζητώ τη βοήθεια της κοινότητας ώστε να μην πέφτει όλο το κόστος σε μένα. Η δέσμευσή μου για ελεύθερη πρόσβαση σε όλους παραμένει και θα συνεχίσω να καλύπτω τα έξοδα όσο μπορώ. Είναι περίπου 1000 USD/950 Ευρώ το χρόνο (λόγω του μεγέθους του αρχειακού υλικού). Αν μπορείτε να συνεισφέρετε ένα μέρος, θα σας είμαι ευγνώμων, ανεξαρτήτως ποσού.

Πατήστε εδώ για να κάνετε μια δωρεά:


Αν δυσκολεύεστε να χρησιμοποιήσετε τον παραπάνω σύνδεσμο στείλτε μου προσωπικό μήνυμα για εναλλακτικούς τρόπους.

Καλή υπόλοιπη Σαρακοστή!

Ευχαριστώ,
Δημήτρης
 
Last edited:

Diogenes

Νέο μέλος
Στην ανωτέρω ιστοσελίδα βλέπω ότι γίνεται μόνο σε αυστραλέζικα δολάρια (AUD).
Υπάρχει τρόπος να στείλουμε την δωρεά μας σε ευρώ;
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Πιστεύω οτι υποστηρίζει οποιοδήποτε νόμισμα και θα κάνει τη μετατροπή εσωτερικά. Πείτε μου αν συναντάτε πρόβλημα.
 

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Συνάδελφοι,

'Οφείλουμε νὰ ἐνισχύσουμε τὴν προσπάθεια τοῦ Διαχειριστή μας. Χρόνια ὁλόκληρα τὸ Ψαλτολόγιο μᾶς προσφέρει γνώσεις, ἀλληλεγγύη, πολύτιμες πηγές, βιβλία πάσης φύσεως, τρόπους βελτίωσής μας στην ψαλτικὴ καὶ ὄχι μόνο.

Ἀποτελεῖ μοναδικὴ ΔΩΡΕΑΝ πύλη γιὰ τὴν ψαλτικὴ μας καὶ μποροῦμε μὲ λίγα χρήματα ἀπὸ τὸ ὑστέρημά μας νὰ βοηθήσουμε στὴ λειτουργία του, στὴ διάδοση πολύτιμων πληροφοριῶν γιὰ τὴν ψαλτική μας, βοηθῶντας συναδέλφους ἑντὸς καὶ ἑκτὸς Ἑλλάδος ὅπου γῆς.

Ἰδιαίτερα βοηθοῦνται συνάδελφοί μας ἀλλόγλωσσοι σὲ ξένες χῶρες ποὺ κάνουν τὰ πρώτα βήματα στὴν ψαλτική μας.

Ἄς βοηθήσουμε κατὰ δύναμιν.

Δημήτρη, ὁ Θεὸς νὰ σοῦ χαρίζει ὑγεία γιὰ ὅλες σου τὶς προσπάθειες
 

Diogenes

Νέο μέλος
Ευχαριστώ όσους ήδη συνεισφέρουν μέσω του συνδέσμου!

Εθνική τράπεζα για όσους δυσκολεύονται για οποιοδήποτε λόγο

451/947001-88 (IBAN: GR3601104510000045194700188)

Να είστε όλοι καλά.
Αυτό είναι καλό, διότι μπορεί να υπάρχουν μερικοί που δεν έχουν VISA.
Εύχομαι να συνδράμουν όσο το δυνατόν περισσότεροι, είτε μέσω gofundme.com, είτε μέσω εθνικής τραπέζης!!!!!!!
 
Last edited:
Ευχαριστώ όσους ήδη συνεισφέρουν μέσω του συνδέσμου!

Εθνική τράπεζα για όσους δυσκολεύονται για οποιοδήποτε λόγο

451/947001-88 (IBAN: GR3601104510000045194700188)

Να είστε όλοι καλά.
Ευχαριστούμε! ΑΞΙΟΙ και ευλογημένοι εις τον αιώνα!
 

giorgosgoudi

Νέο μέλος
Για κατάθεση μετρητών στο μηχάνημα της εθνικής, πληκτρολογούμε μόνο τα 11 τελευταία ψηφία:

GR3601104510000045194700188

Σε καλή μεριά!
 

Υάκινθος B

Well-known member
Για Εθνική πρέπει να έχεις κάρτα της τράπεζας αν όχι ,όπως εγώ, δεν μπορείς να κάνεις συναλλαγή. Αν υπάρχει λογαριασμός ALFA BANK θα με διευκόλυνε. Ευχαριστώ.
 

giorgosgoudi

Νέο μέλος
Πράγματι, ακόμα και για μετρητά, το μηχάνημα της εθνικής ζήτησε την κάρτα για να καταγραφεί από ποιον δέχεται τα χρήματα ο παραλήπτης.
 
Top