Εγκόλπιον του Αναγνώστου (Α. Δ. παλαιό)

athanasio

Νέο μέλος
Ευχαριστώ πολύ . Το παλιό εξώφυλλο ήταν χάλια , και σκέφτηκα πως εάν κάποιος θέλει να το εκτυπώσει χρειάζεται εξώφυλλο

Το εξώφυλλο σκαναρισμένο σε καλή κατάσταση.
 

Attachments

  • Εγκόλπιον Αναγνώστου παλιό (1).tif
    7.8 MB · Views: 385
Σε μένα και με το Foxit PhantomPDF Business (κάτι αντίστοιχο με το PRO της Adobe) δείχνουν σωστά.... :D
Στις ανεβάζω και με την PRO εκδοση που έχεις, μπορείς να τις προσθέσεις.... :)
Αν δεν μπορέσεις να τις ενσωματώσεις, θα ξανανεβάσω ολόκληρο το αρχείο.
Με Adobe Reader Touch το ίδιο δεν δείχνει 5-6, με Chrome όλα καλά. :)
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Φαίνεται ὅτι ὁ σύνδεσμος δὲν λειτουργεῖ. Ὑπάρχει δυνατότης ἀνανεώσεως;
Ἀπό τήν ἡμερομηνία τοῦ ἀρχείου μου πρέπει νά εἶναι τό ἐπισυναπτόμενο. Εἶναι ὅμως μέ τό νέο ἐξώφυλλο.
Ὑπάρχουν ὅμως καί ἄλλες ἀναρτήσεις τοῦ EIRYK EMNOSHELE μέ σελιδοδεῖκτες, καί τοῦ @Gerasimos monaxos #16 παρομοίως.
 

Attachments

  • Egkolpion_Anagnostou_1996_selidodeiktes.pdf
    21.3 MB · Views: 266

Gerasimos monaxos

Ο Αγιορείτης κακοφωνίξ
Ανεβάζω το αρχείο του π. Μαξίμου στο οποίο έχω αντικαταστήσει το εξώφυλλο με αυτό που ανέβασε ο Αθανάσιος, έχω προσθέσει στον Όρθρο Καθημερινών, την στιχολογία των Αίνων από το Συλλειτουργικόν της Σιμωνόπετρας (ώστε να είναι πιο ολοκληρωμένο) και φυσικά έχει και αναλυτικούς σελιδοδείχτες.
Το αρχείο το έκανα optimize με το Acrobat ώστε να μειωθεί λίγο το μέγεθος.

Υ.Σ. Οι συντονιστές, ας διαγράψουν το αρχείο του μνμτ #16 και ας παραπέμψουν σε αυτό..
 

Attachments

  • Εγκόλπιον Αναγνώστου - Απ. Διακονία - 1996 - bkm.pdf
    17.7 MB · Views: 418
Ανεβάζω το αρχείο του π. Μαξίμου στο οποίο έχω αντικαταστήσει το εξώφυλλο με αυτό που ανέβασε ο Αθανάσιος, έχω προσθέσει στον Όρθρο Καθημερινών, την στιχολογία των Αίνων από το Συλλειτουργικόν της Σιμωνόπετρας (ώστε να είναι πιο ολοκληρωμένο) και φυσικά έχει και αναλυτικούς σελιδοδείχτες.
Το αρχείο το έκανα optimize με το Acrobat ώστε να μειωθεί λίγο το μέγεθος.

Υ.Σ. Οι συντονιστές, ας διαγράψουν το αρχείο του μνμτ #16 και ας παραπέμψουν σε αυτό..
Σᾶς εὐχαριστοῦμεν θερμότατα.
 
Top