Δοξολογίες όλων των ήχων για Τάμπλετ

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Ευλογημένα χρόνια ,παραγωγικά με υγεία και κάθε χαρούμενο γεγονός να περιγράφει τη ζωή σας φίλτατε κ.Βασίλη!!!!!Ευχαριστίες για όλην την συνεισφορά σας!!!!!
Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου αγαπητέ κ. Παναγιώτη, και χαίρω που οι αναρτήσεις είναι χρήσιμες, και οι οποίες θα συνεχισθούν έγκαιρα με την καλύτερη δυνατή πληρότητα.
Με την ευκαιρία επισυνάπτω σε ένα ενιαίο αρχείο τις Δοξολογίες όλων των ήχων για Τάμπλετ ( υπάρχουν και σελιδοδείκτες) προκειμένου να τις χρησιμοποιούν όσοι ψάλλουν την Δοξολογία στον προβλεπόμενο ήχο, διότι εγώ κατά παρέκκλιση επισυνάπτω στα αρχεία την ομόηχη του Δοξαστικού δοξολογία.
Καλή Χρονιά στον Κόσμο άπαντα.
 

Attachments

  • Δοξολογίες για Τάμπλετ.pdf
    5.7 MB · Views: 1,035
  • Δοξολογίες για τάμπλετ .mel
    193.5 KB · Views: 75

amentzelos

Μέλος
διότι εγώ κατά παρέκκλιση επισυνάπτω στα αρχεία την ομόηχη του Δοξαστικού δοξολογία.
Καλή Χρονιά στον Κόσμο άπαντα.

ΤΜΕ σελ 29 Εκδοση Σαλιβερου προβλεπει η Δοξολογια στον ηχο του Δοξαστικου .
 

toyrnkat

Τουρνάκης Γεώργιος
Χρόνια σας πολλά και ευλογημένα κ. Βασίλη.:)
 
Last edited:
Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου αγαπητέ κ. Παναγιώτη, και χαίρω που οι αναρτήσεις είναι χρήσιμες, και οι οποίες θα συνεχισθούν έγκαιρα με την καλύτερη δυνατή πληρότητα.
Με την ευκαιρία επισυνάπτω σε ένα ενιαίο αρχείο τις Δοξολογίες όλων των ήχων για Τάμπλετ ( υπάρχουν και σελιδοδείκτες) προκειμένου να τις χρησιμοποιούν όσοι ψάλλουν την Δοξολογία στον προβλεπόμενο ήχο, διότι εγώ κατά παρέκκλιση επισυνάπτω στα αρχεία την ομόηχη του Δοξαστικού δοξολογία.
Καλή Χρονιά στον Κόσμο άπαντα.
Σᾶς εὐχαριστοῦμεν θερμότατα.
 
Top