23-03-2014 Γ΄ Κυριακή των Νηστειών Ηχος πλ. β εωθ. στ΄ για Ταμπλετ

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτω για Τάμπλετ τα μουσικά κείμενα του όρθρου για την ερχόμενη Κυριακή 23/03/2014 τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Επίσης Επισυνάπτω το αρχείο και σε αναβαθμισμένο Μελωδό, για τους έχοντας την 8η αναβάθμιση του Χρυσού Μελωδού 2013
Χρόνια μας πολλά και ευλογημένα.
Διαδυκτιακή βιβλιοθήκη Μελωδού
Βασίλης Κιαμηλίδης
 

Attachments

  • 23-03-2014 Όρθρος Γ Κυριακής των Νηστειών, ήχος πλ. β. εωθ. στ.pdf
    6.7 MB · Views: 760
  • 23-03-2014 Όρθρος Γ Κυριακής των Νηστειών, ήχος πλ. β. εωθ. στ.mel
    248.7 KB · Views: 60

nikosdimitrakopoulos

Νέο μέλος
Κύριε Βασίλη θα έχετε βαρεθει να ακούτε ευχαρίστω εδω για την δουλεία που προσφέρεται εδώ κάθε εβδομάδα.

ΥΓ. Μήπως έχετε ξεχάσει να βάλετε ευλογητάρια, νομίζω ότι το τυπικο τα λέει για της Σταυροπροσκυνήσεως
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Κύριε Βασίλη θα έχετε βαρεθει να ακούτε ευχαρίστω εδω για την δουλεία που προσφέρεται εδώ κάθε εβδομάδα.

ΥΓ. Μήπως έχετε ξεχάσει να βάλετε ευλογητάρια, νομίζω ότι το τυπικο τα λέει για της Σταυροπροσκυνήσεως
Να είστε πάντα καλά κ. Δημητρακόπουλε.
Τα ευχαριστώ σημαίνουν κατ'αρχήν πως υπάρχουν ενδιαφερόμενοι για τις αναρτήσεις, οπότε και θα πρέπει να συνεχίζω κατά δύναμιν, και να μην σταματήσω όπως σκεφτόμουν αρκετές φορές.
Τα ευχαριστώ σας είναι και δικά μου ευχαριστώ προς άλα τα μέλη του Ψ. διότι έλαβα και λαμβάνω συνεχώς υπόψη μου όλα των τα δώρα, απλά τα επεξεργάζομαι κατά δύναμιν σε ένα αρχείο διότι εδώ και ένα χρόνο χρησιμοποιώ μόνον τάμπλετ, κάτι που χρησιμοποιούν πάμπολλα μέλη και μη, και πρωτίστως στον κ. Διαχειριστή, τον κ. Κουμπαρούλη Δημήτριο, καθώς και στον Πατέρα Μάξιμο ο οποίος και με παροτρύνει να τις συνεχίζω διότι είναι χρήσιμες.
Σχετικά με τα Ευλογητάρια, θυμήθηκα να μην τα βάλω, διότι ρητά αναφέρεται στην σελ. 137 της Α.Δ πως Ευλογητἀρια δεν ψάλλονται.
 
Κ. Κιαμηλίδη καλησπέρα σας.
Επιτρέψτε μου να σας συγχαρώ για την υπέροχη αυτή προσπάθειά σας, την οποία μας την χαρίζεται. Σας εύχομαι καλή δύναμη και καλή Σαρακοστή.
 

nikosdimitrakopoulos

Νέο μέλος
Κύριε Βασίλη επιτρέπεται μια ερώτηση εκτός θέματος? Το tablet που χρησιμοποιείται τι λειτουργικό έχει (δλδ ios, android,windows).
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Κύριε Βασίλη επιτρέπεται μια ερώτηση εκτός θέματος? Το tablet που χρησιμοποιείται τι λειτουργικό έχει (δλδ ios, android,windows).

android και είναι το samsung galaxy 5110 10,1 ιντσών.
Προ πάσης αγοράς συνιστώ να έχετε σε στικάκι τα αρχεία που θέλετε να διαχειρίζεστε, και να ζητήσετε να δείτε την λειτουργία των εφαρμογών, ώστε να μην μετανοιώνετε .
 
Top