«Ταμείον Ανθολογίας», Ιωάννου Πρωτοψάλτου, Στεφάνου Α΄ Δομεστίκου, Κωνσταντινούπολη, επίτομο (1838)

Αυτή η σπάνια πρωτότυπη έκδοση (όλο το έργο αποτελείται από ένα τόμο), μνημονεύτηκε εδώ.
Το παλαίτυπο αναρτήθηκε εδώ από τον Σύλλογο Ιεροψαλτών Χαλκιδικής (ακέφαλο).
 
Last edited by a moderator:

tsak77

Χρῆστος Τσακίρογλου
Μήπως μπορεί κάποιος που πρόλαβε να αναρτήσει την έκδοση αυτή, διότι ο σύνδεσμος του Συλλόγου παραπάνω δεν λειτουργεί;
 

Βαγγέλης Μπισύρης

Παλαιό Μέλος
Μήπως μπορεί κάποιος που πρόλαβε να αναρτήσει την έκδοση αυτή, διότι ο σύνδεσμος του Συλλόγου παραπάνω δεν λειτουργεί;

Ελπίζω να είναι αυτό που ζητάτε.
 

Attachments

  • ΤΑΜΕΙΟΝ ΑΝΘΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α΄ΔΟΜΕΣΤΙΧΟΥ Εν Κωνσταντινουπόλει αωλη΄.pdf
    11.7 MB · Views: 133

giorgosgoudi

Νέο μέλος
Κατ' αρχάς σε ευχαριστώ για το σύνδεσμο, όμως έλεγξέ τον διότι δημιουργεί τα εξής προβλήματα:

1. η ανακατεύθυνση γίνεται προς κάποιο ιστότοπο εν ονόματι hurirk.net.rweasy
2. το σύστημα προστασίας του υπολογιστή μου (kaspersky total security) τον αναγνωρίζει ως επικίνδυνο
3. προσπαθώ να παρακάμψω την προστασία και οδηγούμαι σε ένα σάιτ με τίτλο adf.ly - shrink your url's and get paid και σύμβολο μια μέλισσα. το σάιτ με καλεί να κάνω περαιτέρω εγγραφές.
4. από τη στιγμή που παρέκαμψα την προστασία δέχομαι συνέχεια ειδοποιήσεις για επιθέσεις, τις οποίες μπλοκάρει μεν το σύστημα, αλλά σημαίνουν ότι τυχόν κακόβουλο λογισμικό κατάφερε να με στοχοποιήσει.
5. αρχείο τελικώς δεν βρήκα (αλλιώς θα αποδεχόμουν και ορισμένες απώλειες!)

τα αναφέρω αυτά μήπως κάποιος άλλος φίλος μας χωρίς σύστημα ασφάλειας πάθει κανονική ζημιά.
ευχαριστώ.
 
Last edited:

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Ἐμεῖς γιατί δέν τραβᾶμε... ;;;;;;;;

(Λοιπόν δέν θά κάνουμε διάλογο ἐπ᾿ αὐτοῦ καί οὔτε μαθήματα Η/Υ...)
 
Ἐμεῖς γιατί δέν τραβᾶμε... ;;;;;;;;

(Λοιπόν δέν θά κάνουμε διάλογο ἐπ᾿ αὐτοῦ καί οὔτε μαθήματα Η/Υ...)

Ο μαθητής παιδί ιερέως [ αληθινή ιστορία ]. Ρώτησε το παιδί τον δάσκαλο "Δάσκαλε πότε να εφαρμώσουμε αυτόν τον κανόνα και πότε τον άλλον;; " και απαντά ο διδάσκαλος "Παιδί παππά δεν εισαι? Ε! Ο,τι σε φωτίσει ο Θεός!"

Και επειδή έχω ένα πολύ καλό antivirus και δεν σκοπεύω να κανω πιτσικουλίες με το σύστημά μου, αν θελήσω κάτι απ το Σύλλογο θα το στείλω σε σας αφού
Ἐμεῖς γιατί δέν τραβᾶμε... ;;;;;;;;

Την αγάπη μου και καλή Παναγιά!
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Σέ ἔνδειξη καλής θελήσεως ἐμφάνισα προηγούμενο διαγραμμένο μήνυμα... :love:
 
Top