Μουσική γραμματοσειρά DP NeaRomi

vaiacum

Ποιος είπε ότι ο Δημήτρης Μητροπάνος δεν ζει πια;;
Μήπως έχει κάποιος, και μπορεί να την ανεβάσει ή να μού τη στείλει, τη γραμματοσειρά μουσικού κειμένου DP nearomi;

Ευχαριστώ
 

Psaltis5700

Μέλος
Μήπως έχει κάποιος, και μπορεί να την ανεβάσει ή να μού τη στείλει, τη γραμματοσειρά μουσικού κειμένου DP nearomi;

Ευχαριστώ

Tην έχω εγώ αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να την ανεβάσω!
 

romiosini

Νέο μέλος
Tην έχω εγώ αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να την ανεβάσω!

Επειδή μόλις (!!!) είδα την ανάρτηση, και επειδή "ποτέ δεν είναι αργά", την ανεβάζω για κάθε ενδιαφερόμενο. Ελπίζω να φανεί, έστω και κατ' ελάχιστον, χρήσιμη σε κάποιους.
 

Attachments

  • NeaRomi 2011.rar
    570.8 KB · Views: 356

EIRYK EMNOSHELE

Qu'est-ce que je ferais sans toi?
Επειδή μόλις (!!!) είδα την ανάρτηση, και επειδή "ποτέ δεν είναι αργά", την ανεβάζω για κάθε ενδιαφερόμενο. Ελπίζω να φανεί, έστω και κατ' ελάχιστον, χρήσιμη σε κάποιους.
Μήπως θα είχε κανείς τη διάθεση και το χρόνο βέβαια να καθίσει να μεταφέρει τους χαρακτήρες στα ίδια πλήκτρα όπως οι ΒΖ γραμματοσειρές ώστε να τη χρησιμοποιούμε με το πρόγραμμα Μουσικά Κείμενα;
 

gassi384

Παλαιό μέλος
Χαίρετε,

Μήπως γνωρίζει κανείς ποιος είναι ο δημιουργός της γραμματοσειράς;

Θέλουμε να έρθουμε σε επικοινωνία έτσι ώστε να λάβουμε άδεια προς ενσωμάτωση της DP NeaRomi στο πρόγραμμα "Μουσικά Κείμενα".

Δείτε το παρακάτω thread:
http://analogion.com/forum/showthread.php?t=28244&page=31

Ευχαριστώ.
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Επειδή μόλις (!!!) είδα την ανάρτηση, και επειδή "ποτέ δεν είναι αργά", την ανεβάζω για κάθε ενδιαφερόμενο. Ελπίζω να φανεί, έστω και κατ' ελάχιστον, χρήσιμη σε κάποιους.

Σύμφωνα με όσα γράφει στο PDF μέσα στο ZIP αρχείο. Δεν υπάρχουν πνευματικά δικαιώματα.
 
Top