1970-05-31 Κυριακή του Τυφλού

Amanedes8

Active member
1970 Κυριακη Τυφλου 5.31.1970
 

Attachments

  • 1970 Κυριακη Τυφλου 5.31.1970.rar
    37.6 MB · Views: 547

Μανώλης Παπαδάκης

Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Αγίου Γεωργίου Εξω Μουλιανών
1970 Κυριακη Τυφλου 5.31.1970

Μήπως υπάρχει πρόβλημα με το συμπιεσμένο αρχείο; Φταίει το ο,τι δεν έχω winzip; έχω τα Windows 8 και το κατεβάζει στον η/υ..πατώ ύστερα το κουμπί άνοιγμα και δεν τ'ανοίγει.. όποιος μπορεί παρακαλώ να βοηθήσει..ευχαριστώ.
 
Last edited:

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Μήπως υπάρχει πρόβλημα με το συμπιεσμένο αρχείο; Φταίει το ο,τι δεν έχω winamp; έχω τα Windows 8 και το κατεβάζει στον η/υ..πατώ ύστερα το κουμπί άνοιγμα και δεν τ'ανοίγει.. όποιος μπορεί παρακαλώ να βοηθήσει..ευχαριστώ.

Αφού το αποσυμπιέσεις, τα εξαγόμενα περιεχόμενα είναι αρχεία mp3. Παίζουν με οποιοδήποτε πρόγραμμα και με το Windows Media Player. Πρόσεχε όμως να κατεβάσεις ολόκληρο το αρχείο, επειδή είναι μεγάλο και πολλές φορές το κατέβασμα σταματάει πριν ολοκληρωθεί.
 

Μανώλης Παπαδάκης

Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Αγίου Γεωργίου Εξω Μουλιανών
Κάνω διπλό κλικ στο αρχείο και μου το κατεβάζει ως rar αρχείο..Μετά πάω να τ'ανοίξω και δεν ανοίγει..κάτι ίσως δεν κάνω καλά..
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Κάνω διπλό κλικ στο αρχείο και μου το κατεβάζει ως rar αρχείο..Μετά πάω να τ'ανοίξω και δεν ανοίγει..κάτι ίσως δεν κάνω καλά..

... Πρόσεχε όμως να κατεβάσεις ολόκληρο το αρχείο, επειδή είναι μεγάλο και πολλές φορές το κατέβασμα σταματάει πριν ολοκληρωθεί.
...
 

dpapagia

Δημήτρης Παπαγιαννούλης
Μήπως υπάρχει πρόβλημα με το συμπιεσμένο αρχείο; Φταίει το ο,τι δεν έχω winamp; έχω τα Windows 8 και το κατεβάζει στον η/υ..πατώ ύστερα το κουμπί άνοιγμα και δεν τ'ανοίγει.. όποιος μπορεί παρακαλώ να βοηθήσει..ευχαριστώ.

Δεν νομίζω. Μόλις το κατέβασα και το έλεγξα, και δεν βρήκα πρόβλημα. Χρησιμοποιώ το Downthemall για το κατέβασμα, κι είμαι ευχαριστημένος. Δοκιμάστε το κι εσείς.
 

Μανώλης Παπαδάκης

Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Αγίου Γεωργίου Εξω Μουλιανών
Δεν νομίζω. Μόλις το κατέβασα και το έλεγξα, και δεν βρήκα πρόβλημα. Χρησιμοποιώ το Downthemall για το κατέβασμα, κι είμαι ευχαριστημένος. Δοκιμάστε το κι εσείς.

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια, το κατέβασα στον σκληρό αλλά δεν έβγαλα άκρη μ'αυτό το πρόγραμμα, οπότε στην συνέχεια κατέβασα απ' εδώ τον αποσυμπιεστή WinZip 17.5 για Windows 8 κι έκανα την δουλειά μου..
 

Μανώλης Παπαδάκης

Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Αγίου Γεωργίου Εξω Μουλιανών
Και σε mp3 μορφή! :wink:
 

Attachments

  • 01 Θεος Κυριος...Απολυτικια.mp3
    1.1 MB · Views: 74
  • 02 Καθισματα.mp3
    1.3 MB · Views: 61
  • 03 Αναβαθμοι.mp3
    1.2 MB · Views: 62
  • 04 Κανόνες.mp3
    661.7 KB · Views: 65
  • 05 Καταβασιες (αργα).mp3
    2 MB · Views: 70
  • 06 Μεγαληναρια...Θ' Ωδη.mp3
    2.2 MB · Views: 62
  • 07 Αινους.mp3
    4.1 MB · Views: 82
  • 08 Δοξα. Τοις Λαλησει.mp3
    2.9 MB · Views: 79
  • 09 Δοξολογια.mp3
    5 MB · Views: 81
  • 10 Χριστος Ανεστη.mp3
    363.8 KB · Views: 50
  • 11 Κυριε Ελεησον.mp3
    1.2 MB · Views: 56
  • 12 Τρισαγιον. Δυναμις.mp3
    3.8 MB · Views: 63
  • 13 Δοξα Σοι Κυριε.mp3
    629.8 KB · Views: 52
  • 14 Χερουβικο.mp3
    5.6 MB · Views: 69
  • 15 Λειτουργικα.mp3
    3.4 MB · Views: 68
  • 16 Σε Υμνουμεν.mp3
    1.7 MB · Views: 56
  • 17 Θ' Ωδη.mp3
    892.2 KB · Views: 65

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Και σε mp3 μορφή! :wink:

Ευχαριστούμε για τον κόπο, αλλά ήταν περιττός. Όπως προανέφερα, τα αρχεία είναι ήδη mp3, μέσα στο συμπιεσμένο αρχείο rar του αρχικού μηνύματος.
 

Μανώλης Παπαδάκης

Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Αγίου Γεωργίου Εξω Μουλιανών
Ευχαριστούμε για τον κόπο, αλλά ήταν περιττός. Όπως προανέφερα, τα αρχεία είναι ήδη mp3, μέσα στο συμπιεσμένο αρχείο rar του αρχικού μηνύματος.

Το έκανα γι' αυτούς που ίσως έχουν πρόβλημα με την αποσυμπίεση.
 
Top