Μουσικός Πανδέκτης - τόμος Ζ΄ - Τριώδιον

parianos

Νίκος Γαβαλάς
Εψάχνα τον 7 τομο του Μουσικου Πανδεκτη (Τριωδιον) σε μορφη pdf αλλα δυστυχως δεν το βρισκω--μαλλον θα πρεπει να δωσω και αλλα χρηματα για αγορα. Οποιος νομιζει οτι σου μενουν λεφτα απο την ψαλτικη--χαχα --δυσκολα!
Τελος παντων---
Μου κινει την περιεργια--γιατι υπαρχουν ολα ΕΚΤΟΣ απο τον εβδομο τομο; Υπαρχει λογος;......
Ευχαριστω,
Νικος
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Για τον 7ο τόμο εν υπομονή, και πιστεύω πως κάποια στιγμή θα ανεβεί από κάποιον καλόν Άνθρωπο.
 
Last edited by a moderator:

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Εψάχνα τον 7 τομο του Μουσικου Πανδεκτη (Τριωδιον) σε μορφη pdf αλλα δυστυχως δεν το βρισκω--μαλλον θα πρεπει να δωσω και αλλα χρηματα για αγορα. Οποιος νομιζει οτι σου μενουν λεφτα απο την ψαλτικη--χαχα --δυσκολα!
Τελος παντων---
Μου κινει την περιεργια--γιατι υπαρχουν ολα ΕΚΤΟΣ απο τον εβδομο τομο; Υπαρχει λογος;......
Ευχαριστω,
Νικος
Φίλος μου το έστειλε σε pdf ( τον οποίο και ευχαριστώ ιδιαιτέρως ), και ο οποίος πρέπει να το κατέβασε από εδώ.
Το επεξεργάσθηκα κατά δὐναμιν, το συμπίεσα στο επίπεδο που οι εκτυπώσεις είναι ικανοποιητικές, και το επισυνάπτω.
Το μέγεθος είναι Α4, ενώ είναι γνωστή η εκτύπωση και σε μέγεθος βιβλίου.
Εάν κάποιοι το θέλουν σε υψηλότερη ανάλυση, πολύ ευχαρίστως να το ζητήσουν δημόσια και να αναρτηθεί.
 

Attachments

  • 07 Μουσικός Πανδέκτης εκδ. Ζωής τόμος ζ΄ Τριώδιον.pdf
    13.6 MB · Views: 2,713
Last edited:

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Ενα μεγαλο μπραβο και συγχαρητηρια στον κ Κιαμηλιδη που με τοσο κοπο μας προσφερει τα μεγιστα σε σχεση με τα βιβλια που ανεβαζει!!

μια δουλεια που θελει τοσο κοπο αφου οσες φορες την εχω επιχειρισει αμεσως τα παρατω!!:eek:
 

petrosgrc

Πέτρος Γαλάνης
Θα στο έστελνα έντυπο φίλε (δωρεάν φυσικά), αλλά έχει τα δοξαστικά του Νικολάου και το λυπάμαι λίγο...:eek:
 

psaltis123

Νέο μέλος
Νομίζω οτι το λινκ του pdf δεν δουλεύει μπορειτε να το ξανα αναβασετε παρακαλω
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Μια χαρά δουλεύει, είναι επισύναψη! Προσέξτε μήπως δε σας κατέβηκε ολόκληρο (τα κάνουν αυτά κάποια browsers).
 
Top