Χρ. Θεοδοσοπουλος - Ηχογραφήσεις από Μεγαλη ΕΒδομαδα

kapoios

Μέλος
Σας παρακαλω μπορειτε να ανεβασετε οτι κομματια υπαρχουν απτο Χρυσανθο Θεοδοσοπουλο της Μεγαλης Εβδομας?
Ευχαριστώ
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής

kapoios

Μέλος

Εψαξα φιλε αλλα δεν βρηκα και πολλα
Ευχαριστλω για τα λινκ που παραθετεις
Εγω απλως ρωτησα αν εχει καποιος και ξερει να τα βαλει
Τιποτα παραπανω
Συγνωμη αν αναστατωσα....
:(:eek::eek::eek:
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Εψαξα φιλε αλλα δεν βρηκα και πολλα
Ευχαριστλω για τα λινκ που παραθετεις
Εγω απλως ρωτησα αν εχει καποιος και ξερει να τα βαλει
Τιποτα παραπανω
Συγνωμη αν αναστατωσα....
:(:eek::eek::eek:

Ασφαλώς και δεν αναστάτωσες, θα ήταν όμως καλύτερα αν εψαχνες, εβρισκες κάποιες ηχογραφήσεις και έλεγες : Εγώ βρήκα αυτά. Μήπως κανείς έχει και κάτι άλλο να ανεβάσει;
 

kapoios

Μέλος
Σωστα φιλε Νεοκλη συγνωμη αλλη φορα θα ειναι στα υποψην μου
Και παλι συγνωμη και ευχαριστώ για τις συμβουλες.:):):):):):):):)
 

nikosthe

Νίκος Θεοτοκάτος
Εντάξει ρε παιδιά, μην τον φάμε τον άνθρωπο, λίγα μηνύματα έχει στο forum και δεν έχει εξοικειωθεί ακόμα, ας είμαστε λίγο επιεικείς στην αρχή... Είπαμε, στους νεοεισελθόντες πρέπει να έχουμε καλύτερη συμπεριφορά. Αν έκανα εγώ αυτή την ερώτηση, εντάξει, να πέσετε να με φάτε με το δίκιο σας, αλλά ο άνθρωπος άρχισε προσφάτως να ψάχνει το forum. Λίγη υπομονή λοιπόν και ανεκτικότητα, κι εμείς άλλωστε όταν πρωτομπήκαμε ήμασταν λίγο χαμένοι, έτσι δεν είναι;

Υ.Γ. Φίλε kapoios: μην παρεξηγείς το Νεοκλή, είναι συντονιστής όπως βλέπεις και το έργο του δεν είναι καθόλου μα καθόλου εύκολο... Πολλοί έχουν περάσει από αυτή την καρέκλα κι έχουν παραιτηθεί, μεταξύ αυτών κι εγώ. Καλωσήρθες λοιπόν!
 
Last edited:

kapoios

Μέλος
Εντάξει ρε παιδιά, μην τον φάμε τον άνθρωπο, λίγα μηνύματα έχει στο forum και δεν έχει εξοικειωθεί ακόμα, ας είμαστε λίγο επιεικείς στην αρχή... Είπαμε, στους νεοεισελθόντες πρέπει να έχουμε καλύτερη συμπεριφορά. Αν έκανα εγώ αυτή την ερώτηση, εντάξει, να πέσετε να με φάτε με το δίκιο σας, αλλά ο άνθρωπος άρχισε προσφάτως να ψάχνει το forum. Λίγη υπομονή λοιπόν και ανεκτικότητα, κι εμείς άλλωστε όταν πρωτομπήκαμε ήμασταν λίγο χαμένοι, έτσι δεν είναι;

Υ.Γ. Φίλε kapoios: μην παρεξηγείς το Νεοκλή, είναι συντονιστής όπως βλέπεις και το έργο του δεν είναι καθόλου μα καθόλου εύκολο... Πολλοί έχουν περάσει από αυτή την καρέκλα κι έχουν παραιτηθεί, μεταξύ αυτών κι εγώ. Καλωσήρθες λοιπόν!

Ευχαριστώ φιλε!!!
Καταλαβαινω απολυτα!!!:):):)
 

Shota

Παλαιό Μέλος
Εντάξει ρε παιδιά, μην τον φάμε τον άνθρωπο

Έχω την εντύπωση ότι πρόκειται για τον teenager... που και αυτός είναι άνθρωπος, φυσικά :D
 
Top