Αναφορά μηνυμάτων με το κόκκινο τρίγωνο

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Λόγω κάποιου τεχνικού προβλήματος που ακόμα δεν έχω λύσει, εδώ και κάποιο διάστημα (άγνωστο, μόλις τελευταία το διαπίστωσα) δεν λαμβάνω τις ειδοποιήσεις όταν μέλη αναφέρουν απαράδεκτα μηνύματα πατώντας το κόκκινο τρίγωνο πάνω δεξιά από το μήνυμα που αναφέρουν. Παρόλαυτά οι άλλοι συντονιστές τις λαμβάνουν και με ενημερώνουν όταν νομίζουν οτι χρειάζεται. Μέχρι να λυθεί το πρόβλημα, αν θέλετε κάτι οπωσδήποτε να το δώ εγώ στείλτε μου email ή ΠΜ.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Ὁ Διαχειριστής ἐνημερώνεται.

Σχετικά μέ αὐτό τό θέμα ἀπό Κανόνες συμμετοχής
15. Εάν νομίζετε οτι κάποιο μήνυμα χρειάζεται συντονισμό, πρέπει να αναφέρεται χρησιμοποιώντας τη δυνατότητα αναφοράς μηνύματος του forum ή με προσωπικό μήνυμα (ΠΜ) αποφεύγοντας δημόσια αντιδικία.
καί Κανόνες λειτουργίας
9. Σε περίπτωση παραβίασης των κανόνων από κάποιο συντονιστή, αναφέρετε το συγκεκριμένο μήνυμα σε όλους τους συντονιστές (πατώντας στο εικονίδιο πάνω δεξιά στο εν λόγω μήνυμα) υποδεικνύοντας το λάθος και αποφεύγετε να ρίχνετε λάδι στη φωτιά.

Θέλω νά παρατηρήσω τό ἑξῆς:
Ἡ ἀναφορά σας λαμβάνεται ὑπόψη, ἀλλά αὐτό δέν σημαίνει ὅτι ἐκτελεῖται ἄμεσα. Ὑπόκειται στή κρίση τῶν συντονιστῶν.
Ἡ ἐπανάληψη, λοιπόν, ἀναφορᾶς ἐπί ἰδίου μηνύματος δέν λέει τίποτε...

ΥΓ. Κάποιο μέλος παλαιότερα, ἐπειδή δέν ὑπῆρξε ἀνταπόκριση σέ ἀναφορά του, κατά τήν προσωπική του ἐκτίμηση, ἀπέσυρε ὅλες τίς ἐπισυνάψεις του (τώρα αὐτό δέν γίνεται βέβαια). Σέ μιά κοινότητα δέν μπορεῖ νά ὑπερισχύει ἡ γνώμη τοῦ ἑνός καί νά ἰκανοποιεῖται ἔμμεσα ὁ προσωπικός μας ἐγωισμός. Γι᾿ αὐτό ὑπάρχει διαχείριση καί συντονισμός.


 
Top