Το Ψαλτολόγιον μέσω της Tapatalk

EIRYK EMNOSHELE

Qu'est-ce que je ferais sans toi?
Πλέον υπάρχει και Tapatalk HD Beta για tablets.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkHDBeta

Είναι πλέον δωρεάν. Υπάρχει και το Tapatalk 2 με πληρωμή,

Πρόσεξα σε μια ταμπλέτα γνωστού πως και το ένα και το άλλο δεν υποστηρίζει πολυτονικά σε Android 4.1 (Jelly Bean) Δε ξέρω μήπως χρειάζεται κάποια ρύθμιση γιατί όπως βλέπουμε εδώ σε λειτουργικό 4.0 (Cream Sandwich) εμφανίζονται κανονικά.
 

Attachments

  • Screenshot_2013-08-05-23-06-08.png
    Screenshot_2013-08-05-23-06-08.png
    72.9 KB · Views: 13

georgedem

Νέο μέλος
Απο το tapatalk free σε iPhone, υπάρχει ένα πρόβλημα. Δεν μπορω να κατέβασω ούτε mp3 ούτε PDF. Δεν μου έχει επιλογή download. συμβαίνει και σε άλλους ή απλα δεν έχω κατορθώσει να ανακαλυψω πώς κατεβάζουμε;
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Απο το tapatalk free σε iPhone, υπάρχει ένα πρόβλημα. Δεν μπορω να κατέβασω ούτε mp3 ούτε PDF. Δεν μου έχει επιλογή download. συμβαίνει και σε άλλους ή απλα δεν έχω κατορθώσει να ανακαλυψω πώς κατεβάζουμε;

Κατεβάζει κανονικά mp3 και pdf, όχι όμως wma. Δεν υπάρχει επιλογή download, απλώς πατάς για λίγο πάνω στο αρχείο και το ανοίγει σε άλλη καρτέλα (σε music player ή σε safari για mp3 ή pdf αντίστοιχα).
 

georgedem

Νέο μέλος
Κατεβάζει κανονικά mp3 και pdf, όχι όμως wma. Δεν υπάρχει επιλογή download, απλώς πατάς για λίγο πάνω στο αρχείο και το ανοίγει σε άλλη καρτέλα (σε music player ή σε safari για mp3 ή pdf αντίστοιχα).

Δεν το είχα παρατηρήσει αυτο που λέτε. Αλλα και με αυτο τον τροπο δεν "κατεβάζει" το mp3. Απλα το ανοίγει να το ακούσεις online. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το αποθήκευεις στο κινητο σου;
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Δεν το είχα παρατηρήσει αυτο που λέτε. Αλλα και με αυτο τον τροπο δεν "κατεβάζει" το mp3. Απλα το ανοίγει να το ακούσεις online. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το αποθήκευεις στο κινητο σου;

Δεν βρίσκω άλλο τρόπο με το Tapatalk. Με το Tapatalk 2 όμως, μόλις πατήσεις πάνω στο αρχείο, δεν το ανοίγει αλλά το κατεβάζει. Αφού κατεβεί, πατάς παρατεταμένα πάνω στο ίδιο αρχείο (τώρα γράφει δίπλα "downloaded") και σου βγάζει διάφορες επιλογές, μεταξύ των οποίων και να το ανοίξει με κάποια εφαρμογή (π.χ. iBooks για το pdf).
Το Tapatalk 2 χρειάζεται iOS 6 για να εγκατασταθεί.
 
Top