Οδηγός χρήσης Ψαλτολογίου (Βίντεο)

EIRYK EMNOSHELE

Qu'est-ce que je ferais sans toi?
Συνέχεια του θέματος του κ. Ζάχαρη, με τίτλο Οδηγός Χρήσης Ψαλτολογίου είναι αυτό εδώ το νέο θέμα με τίτλο Οδηγός Χρήσης Ψαλτολογίου Βίντεο.



ΟΔΗΓΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΨΑΛΤΟΛΟΓΙΟΥ (ΒΙΝΤΕΟ)


Αυτή τη φορά δηλαδή, αντί για ανάγνωση από pdf αρχείο, δημιουργήθηκε ένα οπτικοακουστικό αρχείο με διάφορα στοιχεία για αρχαρίους.

Η συνολική διάρκεια του βίντεο είναι 50 λεπτά, και βεβαίως αποτελεί ερασιτεχνική προσπάθεια. Μακάρι να υπάρξει κάτι καλύτερο από άλλα μέλη.​
 
Last edited by a moderator:

EIRYK EMNOSHELE

Qu'est-ce que je ferais sans toi?
ε, πενήντα λεπτά; μπορείτε να κόψετε κάτι;

Έχεις δίκιο Οδυσσέα είναι πράγματι μεγάλο και προφανώς κουραστικό.
Στο μυαλό μου είχα τον διαχωρισμό του σε υποκατηγορίες, αλλά λόγω έλλειψης χρόνου τελικά το ανέβασα σε ένα αρχείο.

Προφανώς πρέπει να χωριστεί σε κατηγορίες:


  • Δημιουργία email: τάδε χρονική στιγμή
  • Δημιουργία λογαριασμού: ....
  • Ενεργοποίηση λογαριασμού: ....
  • Επεξεργασία Προφίλ: ....
  • Επεξεργασία Υπογραφής: .....
και με τον ίδιο τρόπο για τις υπόλοιπες κατηγορίες στην οποίες αναφέρεται αυτό το οπτικοακουστικό αρχείο.

Κάποια στιγμή που θα βρω χρόνο πρέπει τουλάχιστον να γράψω τις υποκατηγορίες και σε ποιο λεπτό περίπου βρίσκονται στο συγκεκριμένο βίντεο, ώστε να γίνει πιο εύκολη η χρήση του από τους ενδιαφερόμενους.
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Eiryk, πολλές ευχαριστίες, έκανες καλή δουλειά! Πολύς ο κόπος για να φτιάξεις κάτι τέτοιο γι όλους και εύχομαι πολλοί να ωφεληθούν. Θα το συνδέσω και από διάφορα σημεία του φόρουμ ώστε να είναι προσβάσιμο εύκολα από όλους. Αν είναι εύκολο να το σπάσεις σε μέρη (υποενότητες) στο μέλλον (και να υπάρχει και ώς έχει τώρα) ίσως να το κάνει ακόμα πιό εύχρηστο. Δεν ξέρω.
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Ο σύνδεσμος "ΟΔΗΓΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΨΑΛΤΟΛΟΓΙΟΥ (ΒΙΝΤΕΟ)" στο αρχικό μήνυμα διορθώθηκε.
 

apostolos

Απόστολος Κομπίτσης
Eiryk, θερμά συγχαρητήρια. ΠΑΡΑ πολύ καλή (και επαγγελματική) δουλειά! Εγώ πάντως, ωφελήθηκα με μερικά από τα θέματα. (Βρήκα το μυστικό του "Μulti-uote"!! xaxaxa)

Απόστολος
 
Top