Αετόπουλος Αντώνιος (Λίγα)

antonios

Αετόπουλος Αντώνιος
Τα ανεβάζω μόνο και μόνο εξ αιτίας αυτού και προς επίρρωσιν της απάντησης. :wink:

View attachment Agia eirini.mp3 (Αυτό γιατί ούτως ή άλλως έχει ανέβει εκεί.)

Και αυτό View attachment Aksion Estin d Aetopoulou.mp3 , για να μην έχω προβλήματα με τον μελοποιό.:wink: (Δεν είναι και πολύ καθαρό γιατί είναι μακρυά ο εγγραφέας και ψέλνει κι άλλος κόσμος απροβάριστα, αλλά δεν πειράζει.)
 
Last edited:
Τα ανεβάζω μόνο και μόνο εξ αιτίας αυτού και προς επίρρωσιν της απάντησης. :wink:

View attachment 54421 (Αυτό γιατί ούτως ή άλλως έχει ανέβει εκεί.)

Και αυτό View attachment 54422 , για να μην έχω προβλήματα με τον μελοποιό.:wink: (Δεν είναι και πολύ καθαρό γιατί είναι μακρυά ο εγγραφέας και ψέλνει κι άλλος κόσμος απροβάριστα, αλλά δεν πειράζει.)
Άσε τις μετριοφροσύνες και ανέβασε κι άλλα.
Ο Αντώνης είναι παιδικός μου φίλος, ξεκινήσαμε μαζί την μουσική και του έχω μεγάλη αδυναμία. Όμως, θέλω αντικειμενικά να εξάρω την φωνή του, τις γνώσεις του και γενικά το μουσικό του τάλαντο, μιας και τον θεωρώ πραγματικά πολύ καλό ψάλτη. Και τον ευχαριστώ και για όσα μου έχει προσφέρει.:)
 

antonios

Αετόπουλος Αντώνιος
Άσε τις μετριοφροσύνες και ανέβασε κι άλλα.

Θα ζήσετε και χωρίς...

Ο Αντώνης είναι παιδικός μου φίλος, ξεκινήσαμε μαζί την μουσική και του έχω μεγάλη αδυναμία.

Ωχ...! Τώρα αποκάλυψες τη διαπλοκή! Την συνομωσία που εξυφαίνεται από το '81 με την αρχή της φιλίας μας, παίρνει σάρκα το '91 με τα κοινά μαθήματα, ολοκληρώνεται το 2001 με την κάθοδό μου στην Αθήνα, και αποκαλύπτεται ξεδιάντροπα το '11!!!:D:D:D (Κρύβε λόγια...) :D
 

PavlosKouris

Pavlos Papadopaidi
Πάντως ξέχωρα από τη "σπείρα" που έχετε οργανώσει:D,
έχει φωνή ο Αντώνης κ ψάλλει ιεροπρεπώς.:)
Άξιος.
 

haris1963

παλαιότατο μέλος
...το '81 με την αρχή της φιλίας μας, παίρνει σάρκα το '91 με τα κοινά μαθήματα, ολοκληρώνεται το 2001 με την κάθοδό μου στην Αθήνα, και αποκαλύπτεται ξεδιάντροπα το '11!!!

Να δούμε ποιά κορυφή θα κατακτήσετε το 2021! :D:D
 

karastamatis ioannis

Ιωάννης Καρασταμάτης
Τα ανεβάζω μόνο και μόνο εξ αιτίας αυτού και προς επίρρωσιν της απάντησης. :wink:

View attachment 54421 (Αυτό γιατί ούτως ή άλλως έχει ανέβει εκεί.)

Και αυτό View attachment 54422 , για να μην έχω προβλήματα με τον μελοποιό.:wink: (Δεν είναι και πολύ καθαρό γιατί είναι μακρυά ο εγγραφέας και ψέλνει κι άλλος κόσμος απροβάριστα, αλλά δεν πειράζει.)

Ηθελα να κανω ενα σχολιο παντα καλοπροαιρετα...αλλα η φωτογραφια με τα χαριτωμενα διδυμα δεν με αφηνει! Ειχα σηκωσει βαρυ Σταυρο...πριν λιγα χρονια. Δοξα σοι ο Θεος! Οτι επιτρεπει ειναι για το καλο μας και μονο! Το αφηνω λοιπον. Κ.Αντωνη να σας ζησουν και να τα χαιρεστε!!!
 
Top