Ευαγγελισμος 2009 Ι.Μ.Φιλοθεου

panosdohi

Παναγιώτης Παρασκευόπουλος

Λάμπρος Λιασής

Παλαιό Μέλος
Ευχαριστούμε πολύ.

α) Ποιοι απαρτίζουν τους χορούς.
β) Τα tracks 14 (Μαρία) και 23 (Αναβαθμοί) σε μένα εμφανίζουν πρόβλημα στο download. Είναι γενικό ή προσωπικο?
 

panosdohi

Παναγιώτης Παρασκευόπουλος
Ευχαριστούμε πολύ.

α) Ποιοι απαρτίζουν τους χορούς.
β) Τα tracks 14 (Μαρία) και 23 (Αναβαθμοί) σε μένα εμφανίζουν πρόβλημα στο download. Είναι γενικό ή προσωπικο?

α) Δεξιά π. Δαμασκηνός και π. Δανιήλ (;), Αριστερά Καρακαλινοί.
β) Μάλον το πρόβλημα είναι γενικό. Ούτε και σ' εμένα κατεβαίνουν. Όσον αφορά το δεύτερο link τι συμβαίνει με σας; Εμένα πάντως μου το εμφανίζει ίδιο με το πρώτο.
 

Σάββας Πραστίτης

Σάββας Πραστίτης
β) Μάλον το πρόβλημα είναι γενικό. Ούτε και σ' εμένα κατεβαίνουν. Όσον αφορά το δεύτερο link τι συμβαίνει με σας; Εμένα πάντως μου το εμφανίζει ίδιο με το πρώτο.

Και μένα μου ανοίγει το ίδιο με το προηγούμενο. Δεν προχωρεί στο β΄ μέρος....
 

Λάμπρος Λιασής

Παλαιό Μέλος
Το link είναι το ίδιο. Απλά ο γέροντας ανέβασε επιπλέον tracks στο ίδιο link και το ξαναέδωσε. Υπάρχουν 20 κομμάτια στο link. Αν πατήσετε στο κουτάκι που είναι δίπλα να εμφάνίζονται περισσότερα tracks σε κάθε σελίδα (π.χ 30 ή 40 κτλ) τότε θα εμφανιστούν και τα 23 tracks που ανέβασε ο γέροντας.
 

mmamais

Μαμάης Μιχάλης
Πάτερ σας ευχαριστούμε πολύ. Εμένα επ ευκαιρία μου κατεβαίνουν κανονικά όλα τα tracks.
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Και για πρακτικούς λόγους, κατόπιν παρακλήσεως και του διαχειριστή μας, τα ανεβάζω και σε ένα αρχείο στο ftp.
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Νά σαι καλά Γιάννη. Υπενθυμίζω σε όλους οτι ότι το υλικό που ανεβαίνει σε ιστοσελίδες όπως το mediafire, το rapidshare και τέτοια χάνεται μετά από καιρό εάν δεν το κατεβάσει κανείς για ένα διάστημα. Εάν πρέπει να ανεβάσετε εκεί υλικό, προτιμάτε να ανεβάζετε πακέτα ηχογραφήσεων σε ένα αρχείο (π.χ. zip) αλλιώς είναι πολύ κουραστικό να κατεβάζει κάποιος ένα ένα μεγάλο αριθμό αρχείων και ζητήστε από κάποιο μέλος που μπορεί (ή το συντονιστή ενότητας αν δεν έχετε άλλον να σας βοηθήσει) να το μεταφέρει σε μόνιμο μέρος όταν προλάβει. Αυτά προς όλους, παίρνοντας αφορμή μόνο από τα ωραία αυτά που ανέβασε ο π. Κουκουζέλης τον οποίο και ευχαριστώ πολύ για τον κόπο και τη διάθεση να τα μοιραστεί μαζί μας.
 
Top