«Τζιβαέρι» (Κλειώ Καραμπάση !)

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Η κόρη του Δάνου (Γ Γυμνασίου) σε εκδήλωση με παραδοσιακά τραγούδια ερμηνεύει εξαιρετικά το Τζιβαέρι. (Στο λαούτο ο Γιάννης Γαβαλάκης).

Αν και ο ενθουσιασμός του πλήθους (και των καμεραμάν) προκαλεί αρκετά...παράσιτα, το ταλέντο κάνει μπαμ! Να ζήσει Δάνο, και να την καμαρώνεις!​
______________________________________
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Η κόρη του Δάνου (Γ Γυμνασίου) σε εκδήλωση με παραδοσιακά τραγούδια ερμηνεύει εξαιρετικά το Τζιβαέρι. (Στο λαούτο ο Γιάννης Γαβαλάκης).

Αν και ο ενθουσιασμός του πλήθους (και των καμεραμάν) προκαλεί αρκετά...παράσιτα, το ταλέντο κάνει μπαμ! Να ζήσει Δάνο, και να την καμαρώνεις!​
______________________________________
Γιωργο φιλε σ ευχαριστω!!!Ειναι ωραιο να καμαρωνεις τα παιδια σου σε κατι που αγαπας και συ..Ευχαριστω και τον Γιαννη για την βοηθεια του!!
 
Ρε Δάνο η κορη σου το λεει τοσο εξαιρετικα αυτο το κομματι? Την θαυμασαμε στο facebook σαν ανωνυμη αλλα τωρα που εχει και ταυτοτητα ο θαυμασμος μας ειναι πολλαπλασιος γτ ειναι μια απο μας εμμεσα αυτο το πλασματακι!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΡΧΟΝΤΑ!!!
 
Δάνο μου να χαίρεσαι την κορούλα σου ομολογώ δεν την είχα ξανακούσει ούτε πρόβα δεν κάναμε, ανεβήκαμε να παίξουμε κατευθείαν ….γεμάτο το κηποθέατρο και εκεί που είναι όλα έτοιμα…
λόγο κάποιου τεχνικού προβλήματος τα όργανα δεν έβγαιναν προς τα έξω… η κόρη του Δανου όμως βγήκε μπροστά το πήρε πάνω της και αντιμετώπισε το πρόβλημα σαν να ήταν μια ώριμη τραγουδίστρια...!!

Ένα θα σας πω παιδιά συγκλονίστηκα δεν μπορώ να σας περιγράψω το πώς ένιωσα.

Τώρα μπορεί κανείς να μην πει…. Το μήλο κάτω από την μηλιά θα πέσει.

Είμαι περήφανος για το φίλο μου γιατί τα παιδιά του βαδίζουν στα χνάρια του.

Εύχομαι όλα τα παιδιά του κόσμου να δίνουν τέτοιες χάρες στους γονείς τους.

Υ.γ Να ζήσεις Κλειώ μου σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια.

Σειρά τώρα έχει ο Βαγγέλης σε περιμένουμε…
 
Top