Μεγάλα Προκείμενα Μ.Τεσσαρακοστής σε παλαιά γραφή

ΒΑΙΟΣ ΝΤΕΛΗΣ

Παλαιό Μέλος
Από ποιο βιβλίο είναι, αν επιτρέπεται;
Αν είναι αναρτημένο στο φόρουμ, θα ήθελα να το κατεβάσω, γιατί μπορεί να μου φανεί πολύ χρήσιμο και για άλλα μαθήματα στο μέλλον...
Ευχαριστώ! :)
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Από ποιο βιβλίο είναι, αν επιτρέπεται;
Αν είναι αναρτημένο στο φόρουμ, θα ήθελα να το κατεβάσω, γιατί μπορεί να μου φανεί πολύ χρήσιμο και για άλλα μαθήματα στο μέλλον...
Ευχαριστώ! :)

Το λέει το όνομα της εικόνας. Κώδικας ΕΒΕ346 σελ.9079. Για τον παρόντα κώδικα αλλά και για άλλους πολλούς, κάνεις εγγραφή στη σχετική ιστοσελίδα και μετά ζητάς όποιον χρειάζεσαι. Σου στέλνουν σύνδεσμο για να τα κατεβάσεις. Όλες οι σχετικές πληροφορίες στο θέμα:

Χειρόγραφα Εθνικής Βιβλιοθήκης της Ελλάδος (ΕΒΕ)
 

ΒΑΙΟΣ ΝΤΕΛΗΣ

Παλαιό Μέλος
Το λέει το όνομα της εικόνας. Κώδικας ΕΒΕ346 σελ.9079. Για τον παρόντα κώδικα αλλά και για άλλους πολλούς, κάνεις εγγραφή στη σχετική ιστοσελίδα και μετά ζητάς όποιον χρειάζεσαι. Σου στέλνουν σύνδεσμο για να τα κατεβάσεις. Όλες οι σχετικές πληροφορίες στο θέμα:

Χειρόγραφα Εθνικής Βιβλιοθήκης της Ελλάδος (ΕΒΕ)

Ευχαριστώ πολύ!!! :)
 

ΒΑΙΟΣ ΝΤΕΛΗΣ

Παλαιό Μέλος
Το λέει το όνομα της εικόνας. Κώδικας ΕΒΕ346 σελ.9079. Για τον παρόντα κώδικα αλλά και για άλλους πολλούς, κάνεις εγγραφή στη σχετική ιστοσελίδα και μετά ζητάς όποιον χρειάζεσαι. Σου στέλνουν σύνδεσμο για να τα κατεβάσεις. Όλες οι σχετικές πληροφορίες στο θέμα:

Χειρόγραφα Εθνικής Βιβλιοθήκης της Ελλάδος (ΕΒΕ)

1) πώς γίνεται η εγγραφή;;; :eek:
2) λέτε να με παρεξηγήσουν αν ζητήσω καμιά 20+ συνδέσμους;;; :eek: :D

Ευχαριστώ! :)
 

ΒΑΙΟΣ ΝΤΕΛΗΣ

Παλαιό Μέλος
Φαίνεται ότι οι σύνδεσμοι δεν λειτουργούν (προσωρινά;). Αν μπορεί κάποιος να μάθει ....

Απ΄την αρχική σελίδα της ΕΒΕ ίσως γίνεται με κάποιον τρόπο, τον οποίον δεν έχω βρει...
 
Top