ΤΟ TOP 10

npapadimit

Νικόλαος Παπαδημητρίου - Πύργος
ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΜΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΑΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ
ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ
ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΕΚΑΔΑ ΤΩΝ ΨΑΛΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ

Αν δεν υπάρχουν αντιρρήσεις και αν δεν δημιουργήσουμε αντιπαλότητες
θα πρότεινα να το προχωρήσετε​
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Νίκο και όλοι, υπάρχει σχετικό θέμα σχεδόν από την αρχή της ζωής του φόρουμ

Ποιούς ψάλτες προτιμάτε;

Τώρα εάν θέλετε να γίνει ψηφοφορία (με καταμέτρηση ποσοστών κτλ.) δεν έχω αντίρρηση προσωπικά αλλά εάν είναι να γίνει κάτι τέτοιο μπορεί ο καθένας να προσθέσει ένα μήνυμα σε αυτό το θέμα με μέχρι 10 αριθμημένες επιλογές ψαλτών που θεωρούν «καλύτερους» και να αναλάβει κάποιος (εσύ; :)) να καταμετρεί τους ψήφους και να ανανεώνει το πρώτο μήνυμα της συζήτησης. Δεν βλέπω άλλο τρόπο.
 
T

Tzanakos_B

Guest
Νίκο και όλοι, υπάρχει σχετικό θέμα σχεδόν από την αρχή της ζωής του φόρουμ

Ποιούς ψάλτες προτιμάτε;

Τώρα εάν θέλετε να γίνει ψηφοφορία (με καταμέτρηση ποσοστών κτλ.) δεν έχω αντίρρηση προσωπικά αλλά εάν είναι να γίνει κάτι τέτοιο μπορεί ο καθένας να προσθέσει ένα μήνυμα σε αυτό το θέμα με μέχρι 10 αριθμημένες επιλογές ψαλτών που θεωρούν «καλύτερους» και να αναλάβει κάποιος (εσύ; :)) να καταμετρεί τους ψήφους και να ανανεώνει το πρώτο μήνυμα της συζήτησης. Δεν βλέπω άλλο τρόπο.

Αγαπητοι , παιρνοντας ετοιμη την Δεκαδα που υπαρχει στο ΦΟΡΟΥΜ ανηρτημενη , συμφωνα με το δικο μου κριτηριο , τους κατατασσω σε μια σειρα [ Δεκαδα ] ως εξης 1 Ναυπλιωτης 2 Πριγγος 3. Καραμανης 4. Παναγιωτιδης 5. Στανιτσας 6. Χρυσανθος 7. Ταλιαδωρος 8. Περιστερης 9. Χατζημαρκος 10. Αγγελοπουλος. _
 
T

Tzanakos_B

Guest
Αγαπητοι , παιρνοντας ετοιμη την Δεκαδα που υπαρχει στο ΦΟΡΟΥΜ ανηρτημενη , συμφωνα με το δικο μου κριτηριο , τους κατατασσω σε μια σειρα [ Δεκαδα ] ως εξης 1 Ναυπλιωτης 2 Πριγγος 3. Καραμανης 4. Παναγιωτιδης 5. Στανιτσας 6. Χρυσανθος 7. Ταλιαδωρος 8. Περιστερης 9. Χατζημαρκος 10. Αγγελοπουλος. _

Θεωρω υποχρεωση μου , να δικαιολογησω με πολυ λιγα λογια γιατι εκανα αυτη την καταταξη στην σειρα των δεκα καλυτερων Ψαλτων. 1. οι [ 4 ] πρωτοι καθαρα Ναυπλιωτικοι. 2. Στανιτσας , ο πλησιεστερος , κυριολεκτικα στον Πριγγο. 3. Χρυσανθος , Ταλιαδωρος , μπορω να τους ακουω για πολυ λιγο.... [ με κουραζουν ] 4. Περιστερης στα νιατα του '' βασιλευε στην νοτια Ελλαδα. 5. Χατζημαρκος . δικο του υφος και τεχνικη πολυ δημοφιλης . 6. Αγγελοπουλος . ακαματος εργατης της Εκκλ Μουσικης , Ερευνητης , υφος εκκλησιαστικο , πολυ καλος ψαλτης και αριστος χοραρχης , με συναυλιες υψηλου επιπεδου και Μαθηματα Κλασσικα. !!!!! ΒΑΣ. ΤΖΑΝΑΚΟΣ.
 
Top