Θεωρητικό Ζαχαρία Πασχαλίδη

Θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει σε pdf το εν θέματι βιβλίο ή αλλιώς αν πωλείται σε κάποιο βιβλιοπωλείο. Ο ακριβής τίτλος είναι: ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΖΑΧΑΡΙΑ., "Εκκλησιαστική Βυζαντινή Μουσική, σύντομη θεωρία και πράξη", Θεσσαλονίκη, (1985). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει σε pdf το εν θέματι βιβλίο ή αλλιώς αν πωλείται σε κάποιο βιβλιοπωλείο. Ο ακριβής τίτλος είναι: ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΖΑΧΑΡΙΑ., "Εκκλησιαστική Βυζαντινή Μουσική, σύντομη θεωρία και πράξη", Θεσσαλονίκη, (1985). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

νομιζω στο περιβολι της Παναγίας το εχει...εγω το εχω αλλα ποτε να το ανεβασω...
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Υπάρχει αναρτημένο στην Ιστοσελίδα του Συλλόγου Ιεροψαλτών Χαλκιδικής (εδώ).
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
υπάρχει όντως;

Υπήρχε στις 10:13'. Και παρότι είχα ημερομηνία ανάρτησης χθεσινή (ή σημερινή, δεν είναι σίγουρος), είχε ανεβεί ξανά και στο παρελθόν (ακριβώς το ίδιο, πριν δυο χρόνια), οπότε και το είχα κατεβάσει. Γιατί αποσύρθηκε δεν ξέρω.
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Τελικά η ανάρτηση επανήλθε. Ο σύνδεσμος είναι ο ίδιος.
 

DESPOTAS

Μέλος
Μπήκα στο Σύλλογο Ιεροψαλτών Χαλκιδικής αλλά δεν βρίσκω πουθενά το θεωρητικό του Πασχαλίδη. Σίγουρα έχει αναρτηθεί εκεί;Ευχαριστώ
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Μπήκα στο Σύλλογο Ιεροψαλτών Χαλκιδικής αλλά δεν βρίσκω πουθενά το θεωρητικό του Πασχαλίδη. Σίγουρα έχει αναρτηθεί εκεί;Ευχαριστώ

Ο σύνδεσμος υπάρχει στο μήνυμα #3. Δεν έχει αλλάξει. Yπάρχει όμως το συνεχιζόμενο πρόβλημα με τους συνδέσμους του rapidshare.
 

Psaltis5700

Μέλος
Το έκανα pdf και με μονές σελίδες ..... Υπάρχει πρόβλημα με τα δικαιώματα ή να το ανεβάσω ??
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
..... Υπάρχει πρόβλημα με τα δικαιώματα ή να το ανεβάσω ??

Καλύτερα να απευθύνεις το ερώτημα στον Σύλλογο Ιεροψαλτών Χαλκιδικής.
 

anthem

Μέλος
Παιδιά εγώ το έχω σκαναρισμένο σε pdf.

Αν έχω το οκ από τους διαχειριστές το ανεβάζω.
 

babis9949

New member
Παιδιά εγώ το έχω σκαναρισμένο σε pdf.

Αν έχω το οκ από τους διαχειριστές το ανεβάζω.
Καλησπέρα..μπορείτε να μου το στείλετε παρακαλώ
 
Παιδιά εγώ το έχω σκαναρισμένο σε pdf.

Αν έχω το οκ από τους διαχειριστές το ανεβάζω.
Καλησπέρα και καλή χρονιά! Μπορείτε να το στείλετε και σε εμένα παρακαλώ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Με εκτίμηση,
Στεργιούδης Βασίλειος
 

bakou85

Παλαιο μελος
καλημερα και καλή χρονιά, μπορείτε να μου το στείλετε και σε μένα παρακαλώ
 
Top