Καλωσήρθατε!

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Αυτό είναι το πρώτο μήνυμα του (αναγεννημένου) Ψαλτολογίου.

Καλορίζικο!

Δημήτρης
 

s_mikhalis

Μιχάλης Στρουμπάκης
Παιδιά συγχαρητήρια για την εμφάνιση του φόρουμ! άντε και καλές και γόνιμες συζητήσεις!:)
 

Stayros23

New member
ayti i idea mou fainetai poli kali
einai eykairia na antallaxoume oloi tis apopseis mas kai na ginoume kaliteroi

ante kali arxi!!!!!!!!!:);):D
 

antonios

Αετόπουλος Αντώνιος
Καλορίζικο! Καλορίζικο! Ζούμε Ιστορικές στιγμές! Το 1996 είχα ψάξει (με
Lycos) για "Βυζαντινή Μουσική"...

Από τότε που δεν είχε και πολλά μέχρι τώρα...

Πραγματικά εύχομαι να γίνει το forum δημοφιλές, σημείο αναφοράς γόνιμου
διαλόγου πάνω στα ψαλτικά θέματα.

Μπράβο για το εκπληκτικό look.

Καλή συνέχεια...
 

emil

Παλαιό Μέλος
Συγχαρητήρια :eek:

Έπρεπε να γίνει κάποια στιγμή η αναβάθμιση του φορουμ γιατί επικρατούσε ένας πανικός στο group του google και ήταν αρκετά κουραστικό:rolleyes:

Καλή αρχή!;)


edit: Πόσο χαίρομαι που χρησιμοποιείτε το Vbull :cool:
 
Last edited:

tasiosvas

Νέο μέλος
Ευχές κι από μένα λοιπόν για καλοστερρέωτο γόνιμο κ ευλογημένο φόρουμ ανταλλαγής απόψεων επί του ηγαπημένου..
 

nkioster

Πατήρ Νεκτάριος Κιοστεράκης
Εύχομαι από βάθουσ καρδιάς αυτή η σελίδα να μείνει στην αιωνιώτητα
 

tasiosvas

Νέο μέλος
Δημήτρη, μιας κ διάβασα την περιγραφή σου για το βιβλίο του Χ. Τσιούνη, αναρωτιέμαι ποιος προτείνετε εσείς ότι είναι ο καλύτερος τρόπος να αναφερόμαστε σε νέες εκδόσεις, συναυλίες κλπ χωρίς απαραίτητα να καταντά ενοχλητική διαφήμιση, αλλά ουσιαστική ενημέρωση.

Ευχαριστώ.
 
Last edited:

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Τάσο, δεν νομίζω οτι αυτό που λές μπορεί να μπεί σε κανόνες. Οι παρουσιάσεις γίνονται με βάση όσα στοιχεία έχει ο καθένας για κάτι. Π.χ. μπορει να είναι του τύπου

"Άκουσα οτι γίνεται ένα συνέδριο Ψαλτικής στην Αθήνα το 2009. Έχει κανεις περισσότερες π[ληροφορίες;"

ή


"Συνέδριο Ψαλτικής, τόπος, ώρα, πρόγραμμα (σύνδεσμος), ιστοσελίδα, κτλ."

Φυσικά όσο πιό πολλά στοιχεία έχει κανείς για κάτι, τόσο το καλύτερο.

Τώρα εάν πρέπει ή δεν πρέπει ο αποστολέας να αναφέρει τη γνώμη του για το συγκεκριμένο αντικείμενο που ανακοινώνει (πχ. νομίζω είναι ενδιαφέρον, νομίζω δεν αξίζει κτλ) εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί ούτε με προκαταλαμβάνει. Ίσα ίσα ανοίγει θέμα συζήτητησης που είναι και ο σκοπός του forum :)

Καταλαβαίνω οτι η υπερβολή κάποιες φορές στις ανακοινώσεις μπορεί να καταντήσει "ενοχλητική διαφήμιση" όπως λές. Ελπίζω αυτά τα φαινόμενα να είναι σπάνια σε τούτο το forum, όπως ήταν και σε άλλα παλαιότερα forums επίσης.
 

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Σ'αυτην την θαυμασια προσπαθεια , ευχομαι να μην ειπωθει Ποτέ
το ''Δι' ευχων ... '' .
 
Top