Χρόνια Πολλά (αγία Ειρήνη)

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Χρόνια Πολλά σε όλες τις Ειρήνες σας και στις Ειρήνες του φόρουμ (θυμάμαι την κα Ειρήνη Γεωργιάδη.:) ας είναι καλά) και είθε ο αναστάς Κύριος να μας χαρίσει την "ὑπερέχουσαν πάντα νοῦν εἰρήνην".
 
Χρόνια Πολλά σε όλες τις Ειρήνες σας και στις Ειρήνες του φόρουμ (θυμάμαι την κα Ειρήνη Γεωργιάδη.:) ας είναι καλά) και είθε ο αναστάς Κύριος να μας χαρίσει την "ὑπερέχουσαν πάντα νοῦν εἰρήνην".

Ευχαριστώ θερμά κ. Γιώργο για τις ευχές σας και που δε με ξεχνάτε παρά τη σιωπηλή παρουσία μου στο φόρουμ.
Ευχαριστώ και όλους που μου (μας) ευχήθηκαν άμεσα ή έμμεσα .
Να είστε πάντα καλά.
Για την Ειρήνη του κόσμου τι να πώ που σήμερα καταδικάστηκε τρις εις θάνατον και εκτελέστηκε;
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Χρόνια Πολλά στις Ειρήνες του φόρουμ, ειδικά στην Ειρήνη Γεωργιάδου!

(και ο Θεός να την έχει καλά για όσα ἀδηλα και αθόρυβα προσφέρει στο φόρουμ που λίγοι τα ξέρουν - ε, δεν είχε πιο μικρά γράμματα, συγγνώμη...)
 
Χρόνια Πολλά στις Ειρήνες του φόρουμ, ειδικά στην Ειρήνη Γεωργιάδου!

(και ο Θεός να την έχει καλά για όσα ἀδηλα και αθόρυβα προσφέρει στο φόρουμ που λίγοι τα ξέρουν - ε, δεν είχε πιο μικρά γράμματα, συγγνώμη...)

Ευχαριστώ θερμά για τις δημόσιες και προσωπικές ευχές.
Ευχαριστώ και όλους που δεν με ξεχνούν.
Ευχαριστώ για όσα μου δίνετε όλοι και δεν ξέρω πῶς να ανταποδώσω.
Δεν θέλω να είμαι εδώ μόνο επειδή σας χρειάζομαι.
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
...
Χρόνια Πολλά σε όλες τις Ειρήνες σας και στις Ειρήνες του φόρουμ (θυμάμαι την κα Ειρήνη Γεωργιάδη.:) ας είναι καλά) και είθε ο αναστάς Κύριος να μας χαρίσει την "ὑπερέχουσαν πάντα νοῦν εἰρήνην".

...και ευχαριστίες για τις άδηλες συνεισφορές σε πολλά ψαλτικά.
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Χρόνια Πολλά σε όλες τις Ειρήνες σας και στις Ειρήνες του φόρουμ, ειδικά την κ. Ειρήνη Γεωργιάδου (κι ας λείπει τελευταία) με τις πολλές και άδηλες συνεισφορές της με μουσικές καταγραφές...

Είθε ο αναστάς Κύριος να μας χαρίσει την "ὑπερέχουσαν πάντα νοῦν εἰρήνην".
 
Χρόνια Πολλά σε όλες τις Ειρήνες σας και στις Ειρήνες του φόρουμ, ειδικά την κ. Ειρήνη Γεωργιάδου (κι ας λείπει τελευταία) με τις πολλές και άδηλες συνεισφορές της με μουσικές καταγραφές...

Είθε ο αναστάς Κύριος να μας χαρίσει την "ὑπερέχουσαν πάντα νοῦν εἰρήνην".

Χριστός Ανέστη. Χρόνια Πολλά σε όλους και όλες.
Ευχαριστώ πολύ για τις εγκάρδιες και ξεχωριστές ευχές.
Τελευταία είναι αλήθεια ότι λείπω αλλά δεν έχω φύγει...
 
Top