Θέματα εκτός θεματολογίας

Status
Not open for further replies.

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Αγαπητοί, τελευταία είχαμε αρκετά εκτός θεματολογίας θέματα. Κατανοώ οτι τα θέματα αυτά είναι είτε χρήσιμα, είτε φλέγοντα, είτε και εντός θεματολογίας ορισμένα κατά την κρίση ορισμένων μελών. Παρόλαυτά, θα ζητήσω για μια ακόμα φορά να κρατήσουμε το Ψαλτολόγιον στα ψαλτικά/μουσικά πλαίσια με βάση την ως τώρα πορεία του και την κρίση των συντονιστών του. Ζητώ την κατανόηση όλων και ευχαριστώ.
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Εξαρτάται από το θέμα! Η ζωή μας αγαπητέ δεν είναι μόνο μουσική και λαλαλα!
Ο Ορθόδοξος Χριστιανός πρέπει να είναι ταπεινός και ουχί ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ! Ελπίζω να έγινα αντιληπτός!

Εσύ έγινες αντιληπτός, δεν είμαι όμως σίγουρος αν έγινε αντιληπτό από σένα το προηγούμενο μήνυμα. Η ζωή μας "δεν είναι μόνο μουσική και λαλαλα!" όμως το Ψαλτολόγιο δεν είναι φόρουμ για τη ζωή μας και τα βάσανά της. Είναι για τη Μουσική και συγκεκριμένα την Ψαλτική και τα θέματα που άμεσα άπτονται αυτής. Πόσο δύσκολο είναι πια να το καταλάβει αυτό κάποιος; Κι εγώ (και όλοι) έχω προβλήματα, μερικά πολύ σημαντικά, που σίγουρα αφορούν και ενδιαφέρουν άλλους, αλλά δεν μπορώ να ανοίγω θέματα γι' αυτά εδώ μέσα για να πω τον πόνο μου.
 
Status
Not open for further replies.
Top