Ασματικον Δοξολογιας

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Αγαπητοι Φιλοι
Σημερα εχω γενεθλια (μπαινω στα 65) . Σας ''κερναω'' αντι ενα ποτηρι κρασι ,
τον υμνο της επισυναψης .
Να ειστε ολοι καλα .
 

Attachments

  • 1'38''=Δημ.ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗΣ=Ασματικον Δοξολογιας .mp3
    1.5 MB · Views: 203

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Να τα εκατοστήσεις κ. Βαγγέλη και να συνεχίσεις να προσφέρεις στην Ψαλτική με μεράκι όπως έκανες ώς τώρα.

Δημήτρης
 

dimitris

Παλαιό Μέλος
thnks βαγγέλη
να τα κατοστίσεις.
Πολύ καλο το κέρασμα.
:)
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Αγαπητέ dimitris, σε παρακαλώ να αναφέρεις το όνομά σου σύμφωνα με τους κανόνες του forum. Επίσης σε παρακαλώ να διορθώσεις τη διεύθυνση email που έχεις δώσει στο forum γιατί δε δουλεύει. Σου έχω στείλει ήδη προσωπικό μήνυμα σχετικά αλλά δεν ξέρω εάν το είδες.

ευχαριστώ,
 
Χρόνια πολλά Κύριε Λιναρδάκη ότι επιθυμείτε . Κάθε χαρά και ευτυχία στην οικογένειά σας . Όταν με το καλό ξαναέρθουμε στην Κρήτη ξέρουμε απο Κρητική φιλοξενία την αναμένουμε .
 

dimitris

Παλαιό Μέλος
Αγαπητέ Δημήτρη,
Για το ε-μαιλ έχεις δίκιο, πήγα στον πίνακα ελέγχου και είδα ότι είχα κάνει λάθος.
Για το πμ που μου έστειλες να αλλάξω το ονόμά μου δεν συμφωνώ. Χαίρομαι που είμαστε συνώνυμοι και έχουμε τον άγιο Δημήτρη. Αλλά τι να δηλώσω? Σωτήρης?:)
Δεν είχα διαβάσει τους όρους του φόρουμ ότι πρέπει να αναφέρουμε επώνυμο.
Λάθος δικό μου.
Διέγραψέ με.
 

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Χρόνια πολλά Κύριε Λιναρδάκη ότι επιθυμείτε . Κάθε χαρά και ευτυχία στην οικογένειά σας . Όταν με το καλό ξαναέρθουμε στην Κρήτη ξέρουμε απο Κρητική φιλοξενία την αναμένουμε .

Ευχαριστω πολυ για ευχες σου καθως και ολους τους φιλους που μου ευχηθηκαν.
Καλως να ορισετε (ελθετε) .
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Χρόνια πολλά και ευλογημένα, και σε ευχαριστώ πολύ για όσα προσφέρεις στους ιεροψάλτες.
Βααίλης Βέροια
 
Top