Να τα χιλιάσουμε!

V_Zacharis

Παλαιό Μέλος
Είδα με χαρά σήμερα ότι φτάσαμε τα εκατό εγγεγραμμένα μέλη!
Να τα χιλιάσουμε!
:)
 
Μπράβο στον διατελέσαντα αυτήν την όμορφη Ιστοσελίδα . Και όπως λένε τα κάλαντα στο τέλος " Στον νοικοκύρη αυτής της Ιστοσελίδας χρόνια πολλά να ζήσει " !
 

V_Zacharis

Παλαιό Μέλος
Τελικά τα χιλιάσαμε...
View attachment 1000.jpg
Και το όνομα του τυχερού: κ.Γιώργος Τσίτσικας

Άντε και στους 2000 τώρα.

Υ.Γ.
Πλάκα-πλάκα, πέρα από τα όσα γραφικά μπορεί να συμβαίνουν κατα καιρούς, είμαστε η πιο πολυάριθμη ψαλτική κοινότητα που έχω γνωρίσει, ότι κι αν μπορεί να σημαίνει αυτό.

Εύχομαι να γίνουμε και η πιο καρποφόρα ψαλτική κοινότητα.
 

Firfiris

Κωστόπουλος Ευθύμιος
Οι ενεργοί χρήστες μένουν ακόμη όμως λίγοι...

Ε, μη το βλέπεις μισοάδειο αλλά μισογεμάτο :) που θα πάει, θα φιλοτιμηθούν και άλλοι...

Άσχετο: όλα καλά με τη σχολή; κουράγιο!
 

V_Zacharis

Παλαιό Μέλος
Οι ενεργοί χρήστες μένουν ακόμη όμως λίγοι...
Ε, μη το βλέπεις μισοάδειο αλλά μισογεμάτο :) που θα πάει, θα φιλοτιμηθούν και άλλοι...
Εμένα πάλι δεν με πειράζει το πόσοι γράφουν, αλλά το τι γράφουν. Αν κάποιος δεν έχει κάτι να πει, το σέβομαι. Δεν είναι ανάγκη όλοι να έχουν συμμετοχή. Καλό θα ήταν βέβαια να συμμετείχαν πιο πολλοί, αλλά χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι γι αυτούς που δεν συμμετέχουν.:cool:
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Ἄν τά μέλη εἶναι χίλια, ἐπί πόσο πολλαπλασιάζεται ὁ ἀριθμός τῶν ἐπισκεπτῶν/ἀναγνωστῶν;
Μήν ξεχνᾶμε κι αὐτή τήν παράμετρο!
Ἀλλά καί τά μέλη πού δέν γράφουν ἀλλά ἐνδιαφέρονται γιά ἐπισυνάψεις, μή προσβάσιμες σέ μή μέλη, κι αὐτό εἶναι σημαντικό.
 

kostaeri

Μπουσδέκης Κώστας
Αντε ρε παιδιά κανονιστε καμια αγρυπνια μεχρι το πρωί να κανουμε κ τιποτα επι της ουσιας... Και 200 να ρθουν καλα θα ναι!!!!!!
 

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Εγώ σαν υπέρμαχος όχι των αγρυπνιών αλλά των μυστηρίων και γενικώς των σχετιζομένων με τον "κορβανά" θεμάτων να το θέσω αλλιώς:

Να κάνουμε ένα "ντου" σε ναό που ο συνάδελφος δεν λαμβάνει "το επιβάλλον μέρος της ουσίας" από τα μυστήρια και τα μνηνόσυνα να δεις αν θα τα πάρει μετά!!! :D:D:D
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
...και στους 3000...
Σταμάτησες νά μετρᾶς Βασίλη.
Ἤδη 3500. Σέ 5 μῆνες γράφτηκαν 1500 νέα μέλη.
Τί νά εὐχηθοῦμε πλέον; Ἀριθμό, δέν νομίζω. Ἄν καί σίγουρα θά αὐξάνεται.
Νά εὐχηθοῦμε ἀξιοποίηση αὐτοῦ τοῦ τεράστιου ὑλικοῦ γιά τό καλό καί τήν προαγωγή, μετ᾿ ἐπιγνώσεως καί εὐσυνειδησίας, τῶν λειτουργημάτων μας καί κυρίως ἀξιοποίηση τῶν γνωριμιῶν μας καί τῆς διαδικτυακῆς κοινοτικῆς/κοινωνικῆς αὐτῆς δυνάμεως πρός ὄφελος τῆς ἐκκλησιαστικῆς μας ζωῆς καί παρουσίας, πανορθοδόξως καί παγκοσμίως.

Νά αὐξάνεται ἡ δύναμη τοῦ προσώπου καί νά ἀποδυναμώνεται ἡ (καταστροφική) δύναμη τοῦ ἀτόμου.


 
Top