26 & 27-4-0= Τελετη Αναστασεως

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Επισυναπτω και την τελετη της Αναστασεως απο τον πανσεπτο πατριαρχικο ναο του Αγιου Γεωργιου . Ετσι κλεινει και η ενοτητα των ηχογραφησεων που ανεβασα , απο την εφετεινη Μ. Εβδομαδα στο πατριαρχειο .
 

Attachments

  • Track03=17'04''= Κανωνας.mp3
    4.9 MB · Views: 210
  • Track04=2'50''= Δευτε λαβετε φως κλπ.mp3
    831.8 KB · Views: 159
  • Track05=11'05''=Ευαγγελιον-Χριστος Ανεστη-Ειρηνικα.mp3
    3.2 MB · Views: 135
  • Track06=5'00''= Χαιρετισμος Βαρθολομαιου.mp3
    1.4 MB · Views: 104

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Να είσαι καλά κ. Βαγγέλη, ευχαριστούμε.
 

Lampadarios

Καλαφάτης Θανάσης
Τα έχω σε βίντεο, αλλά που να τα ανεβάζεις τώρα. Να σαι καλά,
 

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Τα έχω σε βίντεο, αλλά που να τα ανεβάζεις τώρα. Να σαι καλά,
Εχω και εγω ΑΡΚΕΤΑ βιντεο απο Πατριαρχειο (και της Μ. Εβδομαδας φετος και ΠΟΛΛΑ άλλα , αλλά δεν ξερω να τα ανεβαζω . Οποιος ξερει ας ανεβασει σχετικες οδηγιες ή ας μου στειλλει προσωπικο μηνυμα . Πασα βοηθεια δεκτη με πολυ χαρα .
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Βίντεο από ολόκληρες ακολουθίες είναι συνήθως μεγάλα αρχεία και καλύτερα να ανεβαίνουν με FTP στο Αναλόγιον ή σε τρίτους όπως στο mediafire και άλλα τέτοια μέρη και να στέλνεται ο σύνδεσμος στο φόρουμ. Πληροφορίες για αυτά έχουν σταλεί στο παρελθόν στο φόρουμ. Αν δεν τις βρίσκετε πείτε μου.
 
Εχω και εγω ΑΡΚΕΤΑ βιντεο απο Πατριαρχειο (και της Μ. Εβδομαδας φετος και ΠΟΛΛΑ άλλα , αλλά δεν ξερω να τα ανεβαζω . Οποιος ξερει ας ανεβασει σχετικες οδηγιες ή ας μου στειλλει προσωπικο μηνυμα . Πασα βοηθεια δεκτη με πολυ χαρα .

Προσπαθείστε να τα ανεβάσετε και απο το Πατριαρχείο και ό,τι αλλό βίντεο έχετε.Το πολύτιμο αρχείο σας πρέπει να διαδόθει.
 
Top