Analogion & Isokratis

mythos

Νέο μέλος
Πειράζει και παραπειράζει....
Δεν μιλάμε για θυμωμένα πουλάκια που κάνουν 3 ευρω....μιλάμε για εφαρμογή ακριβοπληρωμένη.
Και έχει πέσει όλο το βάρος στα android και περιμένουμε μήνες για να τρέξει στο νέο ios
(όχι δεν έχω συσκευή android και ούτε θέλω να βρω προσωρινά, θέλω να τρέχει στο λειτουργικό για το οποίο έσκασα σχεδόν κατοσταρικο)
 

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Οχι φιλτατε domesticus...Δεν πειραζει εχω του Παπαδημητριου που ειναι καλυτερος..Μαλιστα ετοιμαζω ηχητικα για τον isokratis pa καλυτερα απο τα τελευταια του Μπακοπουλου

Ὁ Παπαδημητρίου εἶναι σοβαρὸς καὶ σχολαστικὸς στὴ δουλειά του, μὲ προσφορὰ στὸ φορουμ. Ὅσον ἀφορᾶ τὸ προϊὸν του, τὸν χαρακτηρίζει ἡ διακριτικότητα καὶ ἀφήνει τὸ προϊόν νὰ μιλήσει μόνο του.

Ἐπίσης, ἔχει προσφέρει ΔΩΡΕΑΝ χρησιμότατες ἐφαρμογές, χὠρια τὸ ἀδελφὸ φορουμ ΑΝΑΛΟΓΙΟΝ μὲ τὴν δική του ἱστορία.

Ὁ συνάδελφος ἀξίζει τὴν στήριξή μας, μόνο καὶ μόνο γιατὶ ΔΕΝ τὴ ζήτησε.

Καὶ γιατὶ ἀκόμη δηλώνει μὲ μεγάλη συνέπεια
Ο ψηφιακος ισοκρατης μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως βοήθημα για το ίσον (ισοκράτημα) από τον δάσκαλο και ψάλτη στην κατ' οίκον εξάσκηση, μέχρι και από τον μαθητή στην εξάσκηση της Βυζαντινής Μουσικής (Ψαλτικής) στο σπίτι ή στο σχολείο.
Πουθενὰ δὲν παρακινεῖ τὸν ἐνδιαφερόμενο νὰ χρησιμοποιήσει τὴν ἐφαρμογή στὸ ναό, ἀλλὰ τὸ ἀφήνει στὴν διάκριση καὶ εὐθύνη τοῦ καθενός. Μπορεῖ ἴσως νὰ ἔχει λιγότερα ἔσοδα (τὸ ἀντεύχομαι) ἀλλὰ τουλάχιστον ἐπιδεικνύει ἐπαγγελματισμὸ καὶ τιμιότητα στὶς ἀπόψεις του.
 
Top