Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες ....

χρόνια πολλά στους εξαίρετους συνάδελφους και εκλεκτά μέλη του φόρουμ Βασίλη Κιαμηλίδη και Βασίλη Ζάχαρη και σε όλους τους Βασίληδες .
Καλή Χρονιά σε όλους .
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
χρόνια πολλά στους εξαίρετους συνάδελφους και εκλεκτά μέλη του φόρουμ Βασίλη Κιαμηλίδη και Βασίλη Ζάχαρη και σε όλους τους Βασίληδες .
Καλή Χρονιά σε όλους .

Αγαπητέ Απόστολε!!!! Σε Ευχαριστώ πολύ !!!, και αντεύχομαι Ευλογημένο Πολυχρονισμό σε όλα τα μέλη του Ψαλτολογίου, και Ιδιαιτέρως στα εκλεκτά μέλη, που αύριο έχουμε τα Ονομαστήριά μας:
Βασίλη Ζάχαρη,
Βασίλη Μαυράγκανο,
Βασίλη Παπαδόπουλο,
Βασίλη Πέτρου,
Βασίλειο Αγροκώστα,
Βασίλη Ζούκα, και στον
π. Βασίλειο Χλαμπάνη
 
Last edited:

panayiotis constantinou

Παλαιό Μέλος
Χρόνια πολλά και ευλογημένα στους αγαπητούς φίλους που φέρουν το όνομα του Αγίου Βασιλείου,και πάνω απο όλα υγεία προσωπική και οικογενειακή ευτυχία.

Εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να χαρίσει στον καθένα ότι δεν εκπληρώθηκε το 2009 και για τα εθνικά μας θέματα σε Ελλάδα και Κύπρο δικαίωση.
 

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer
Χρόνια πολλά σε όσους έχουν την ονομαστική τους εορτή επίσης και σε όλους τους συνάδελφους
Εύχομαι το νέο έτος να σας χαρίσει υγεία και ευτυχία σε εσάς και στις οικογένειες σας
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Καί ἀπό αὐτό τό βῆμα, πού τόσο μᾶς ἔχει συνδέσει, ἀπευθύνουμε θερμές ἐγκάρδιες εὐχές γιά τήν ὀνομαστική τους ἑορτή στούς ἀγαπητούς μας
Βασίλη Κιαμηλίδη,
Βασίλη Ζάχαρη,
Βασίλη Μαυράγκανο,
Βασίλη Νικολόπουλο,
Βασίλη Μαρουλᾶ.
Ἀλλά καί στούς
Βασίλη Ἀγροκώστα​
καί στόν
π. Βασίλειο Χλαμπάνη.

Ὁ Θεός διά πρεσβειῶν τοῦ Μεγάλου Πατρός νά τούς χαρίζει ὅτι εἶναι πρός τόν συμφέρον τους κατά τό θέλημά Του.


Χρόνια πολλά!!!​

 

Γιάννης Βενιέρης

Ο αποχωρήσας...
2010
Ευχές για Χρόνια Πολλά
στους εορτάζοντες
Βασίλειο Κιαμηλίδη
(θα σας πάρω και τηλ κ.Βασίλη :D ),
Βασίλειο Νικολόπουλο,
Βασίλειο Μαυράγκανο,
Βασίλειο Αγροκώστα,
Βασίλειο Ζάχαρη


και στα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ!
 
Last edited:
P

PANROUST

Guest
Χρόνια Πολλά Καλή Χρονιά και από μένα στους εορτάζοντες και σε όλα τα μέλοι του Forums!!!Ο Μέγας Άγιος Βασίλειος να μας φέρει αυτήν την χρονιά ότι επιθυμούμε αλλά πάνω από όλα υγεία!!!


http://www.youtube.com/watch?v=tZjp7MVnFl0
 

Λάτρης Β.Μ.

Παράφωνος ερασιτέχνης!
Xρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες. Να τους χαιρόμαστε εμείς και οι δικοί τους.
 

Αντωνης Μιχελουδακης

παλαιόν στρουθίον μονάζον
Και απο μένα χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες μέλη του forum και επιτρέψτε μου μια αναφορά στον αγαπητό Βασίλη Κιαμηλίδη,ο οποίος έχει προσφέρει τόσα πολλά στην παρέα μας πάντα με διάκριση, ευγένεια και αγάπη.Για την περίσταση να και η παρακάτω μαντινάδα:Οσες ευχές απλόχερα οι άλλοι θα σας πούνε,εγώ απλά σας εύχομαι αληθινές να βγούνε






 
Last edited:

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Αντωνης Μιχελουδακης;59202 said:
... επιτρέψτε μου μια αναφορά στον αγαπητό Βασίλη Κιαμηλίδη,ο οποίος έχει προσφέρει τόσα πολλά στην παρέα μας πάντα με διάκριση, ευγένεια και αγάπη.
Συμφωνῶ καί ἐπαυξάνω. Αὐτά τοῦ εἶπα καί τηλεφωνικῶς τό μεσημέρι.

 
Last edited:

V_Zacharis

Παλαιό Μέλος
Ευχαριστώ πολύ όσους μου ευχήθηκαν είτε με προσωπικό μήνυμα, είτε δημόσια, είτε και τηλεφωνικά.

Σας ευχαριστώ και αντεύχομαι, χρόνια πολλά σε όλους μας, καλή χρονιά να έχουμε, υγεία και ψαλτική πρόοδο σ' όλους μας, και πάνω και πέρα απ' όλα: Καλό Παράδεισο. (έτσι για να μην ξεχνιόμαστε...):wink:

Βασίλης Ζάχαρης
 

agrovas

Βασίλης Αγροκώστας
Να ευχαριστήσω κι εγώ όλους όσοι ευχήθηκαν για τη γιορτή μας και να ανταποδώσω. Οι δε φίλοι μας ιερείς του forum ας μας έχουν στην προσευχή τους...

Βασίλης Αγροκώστας
 
Top