[Ερώτηση] Πώς μετατρέπω σε mp3 βίντεο από το youtube

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής . Απο το youtube τα κατεβάζω τα διάφορα Βίντεο τραγούδια , τώρα πώς τα μετατρέπω σε mp3για να τα βάλω στο στικάκι και να τα ακούσω στο κασετόφωνο ; Ευχαριστώ !
 

Greekψαλτης

Ψαλῶ τῶ Θεῶ μου, ἕως ὑπάρχω.
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ;125729 said:
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής . Απο το youtube τα κατεβάζω τα διάφορα Βίντεο τραγούδια , τώρα πώς τα μετατρέπω σε mp3για να τα βάλω στο στικάκι και να τα ακούσω στο κασετόφωνο ; Ευχαριστώ !
Υπάρχουν καποια πρόσθετα (add-ons) για τον Mozila firefox, τα οποια ενσωματωνονται στον Mozila και πανω απο τα βιντεο στο youtube βλεπεις την επιλογη για να κατεβάσεις σε mp3 το οποιοδήποτε βίντεο σε High Quality ή Normal αντίστοιχα, χωρίς να πλέκεις σε αλλες φασαρίες. Επισης μπορεις να βαλεις και επιπλέον επιπροσθετο προγραμμα την επιλογη του οποιου βλεπεις κατω απο τα βιντεο και το οποιο σου δινει την επιλογη να κατεβασεις σε mp3, mp4, Flv (εγω εχω και τα δύο:D). Απλως πατα στο google ''Mozila mp3 add-ons'' και θα σου βγαλει διευθύνσεις οπου μπορεις να πας και να επιλέξεις οτι σε βολεύει! Ελπιζω να βοήθησα.:)
 
Last edited:

Musikermann

Νέο μέλος
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής . Απο το youtube τα κατεβάζω τα διάφορα Βίντεο τραγούδια , τώρα πώς τα μετατρέπω σε mp3για να τα βάλω στο στικάκι και να τα ακούσω στο κασετόφωνο ; Ευχαριστώ !
Πανεύκολα με αυτό το πρόγραμμα (το οποίο δε χρειάζεται και να κατεβάσεις).
http://www.video2mp3.net/
 
Top