Παρουσίαση του νέου ψηφιακού δίσκου με τίτλο «Βηθλεέμ ετοιμάζου»

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer
Παρουσίαση του νέου ψηφιακού δίσκου με τίτλο
βηθλεέμ ετοιμάζου.

Μια παραγωγή της Studio A PCM Video production και του Ανδρέας Αγγελής Πρωτοψάλτης και Καθηγητής βυζαντινής μουσικής.

Ύμνοι από την ακολουθία των Μεγάλων Ωρών Εσπερινού
Όρθρου Θεία λειτουργία των Χριστουγέννων

Επεξεργασία ήχου και εικόνας : Studio A PCM Video production.
(Copyright ©2014, All Rights Reserved) WebTV.

Ψάλλει ο Ανδρέας Αγγελής Πρωτοψάλτης και Καθηγητής βυζαντινής μουσικής, συνοδεία Ισοκρατηματων.

Στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να παρακολουθήσετε τα δυο βίντεο του νέου ψηφιακού δίσκου.






(Copyright ©2014, All Rights Reserved) WebTV
 
Last edited by a moderator:

ΑΝΔΡΕΑΣ Γ. ΑΓΓΕΛΗΣ

Ανδρέας Αγγελής
Παρουσίαση του νέου ψηφιακού δίσκου με τίτλο
βηθλεέμ ετοιμάζου.

Μια παραγωγή της Studio A PCM Video production και του Ανδρέας Αγγελής Πρωτοψάλτης και Καθηγητής βυζαντινής μουσικής.

Ύμνοι από την ακολουθία των Μεγάλων Ωρών Εσπερινού
Όρθρου Θεία λειτουργία των Χριστουγέννων

Επεξεργασία ήχου και εικόνας : Studio A PCM Video production.
(Copyright ©2014, All Rights Reserved) WebTV.

Ψάλλει ο Ανδρέας Αγγελής Πρωτοψάλτης και Καθηγητής βυζαντινής μουσικής, συνοδεία Ισοκρατηματων.

Στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να παρακολουθήσετε τα δυο βίντεο του νέου ψηφιακού δίσκου.








(Copyright ©2014, All Rights Reserved) WebTV

Ευχαριστώ τον καλό μου φίλο Ηχολήπτη & Συνάδελφό μου Ιεροψάλτη Αλέξιο Νικολουτσόπουλο,για την Άριστη Ηχητική Επιμέλεια & Επεξεργασία των Ύμνων του CD, αλλά και την δημιουργία - δημοσίευση στο διαδύκτιο μέσω του καναλιού του στο youtube της εν λόγω παραγωγής! Αλέξιε φίλε μου, ο Θεός να σου δίνει υγεία να δημιουργείς.
Σε ευχαριστώ για την Άψογη Συνεργασία μας!

Να σημειώσω ότι την Επιμέλεια του εξω-εσωφύλλου και της στάμπας (cd - label) του CD, είχε ο παιδικός μου φίλος, Θεολόγος & Μουσικολογιότατος Ιεροψάλτης Λεωνίδας Γαρουφαλής, τον οποίο Ευχαριστώ για μια ακόμη φορά, που πάντα πρόθυμος σπεύδει να με βοηθήσει!
 
Last edited:
Top