[Ανακοίνωση] Ολοκληρωμένες Ακολουθίες Γραμμένες με το πρόγραμμα "Μουσικά Κείμενα"

ΠΑΝΑΓΗΣ

Μέλος
Παρακαλώ όλους τους εμπλεκόμενους να σταματήσει το θέμα εδώ.
Δεν είναι σωστό να διχάζεται η ψαλτική κοινότητα για θέματα που δεν αποτελούν δόγμα.
Όσο για το πως και το γιατί του ύφους απαντήσεων κλπ, ας ανατρέξουμε στη σειρά των εκδόσεων με τους
ΛΟΓΟΥΣ ΓΕΡΟΝΤΟΣ ΠΑΪΣΙΟΥ ΑΓΙΟΡΕΙΤΟΥ.
Άλλωστε η <<στοιχειώδης ευγένεια>> χάνεται αρκετές φορές στην παρούσα ιστοσελίδα, παρόλα αυτά την αγαπάμε και τη στηρίζουμε.
 
Καλημερα ειμαι ενας ψαλτης με ελαχιστη εμπειρια, οποιος χρησιμοποιουσα τα μουσικα κειμενα που ειχαται την καλοσυνη να βαζεται εδω και τα περιμενα με αγωνια για να αρχισω την προετοιμασια. Μαλιστα χρησιμοποιουσα σε tablet τα κειμενα γεγονος που με απαλλασαι απο το να ανοιγω πολλα βιβλια. Θα ηθελα πρωτον να σας ευχαριστησω για την βοηθεια που τεσσερα χρονια μου διναται αλλα και να εκφρασω την στεναχωρια μου που διακοψατε. Δεν ξερω αν αυτο οφειλεται σε μια διενεξη που παρακολουθησα εδω για οχι κατα την ταπεινη μου γνωμη σημαντικη διαφωνια
 

kgiann25

Κωνσταντίνος Γιαννακός
Καλημερα ειμαι ενας ψαλτης με ελαχιστη εμπειρια, οποιος χρησιμοποιουσα τα μουσικα κειμενα που ειχαται την καλοσυνη να βαζεται εδω και τα περιμενα με αγωνια για να αρχισω την προετοιμασια. Μαλιστα χρησιμοποιουσα σε tablet τα κειμενα γεγονος που με απαλλασαι απο το να ανοιγω πολλα βιβλια. Θα ηθελα πρωτον να σας ευχαριστησω για την βοηθεια που τεσσερα χρονια μου διναται αλλα και να εκφρασω την στεναχωρια μου που διακοψατε. Δεν ξερω αν αυτο οφειλεται σε μια διενεξη που παρακολουθησα εδω για οχι κατα την ταπεινη μου γνωμη σημαντικη διαφωνια
Ακόμα αναρτώνται εδώ.
 
Top