[Ανακοίνωση] Ιστοσελίδα Ενώσεως Ιεροψαλτών Ρόδου και περιχώρων - http://www.ieropsaltesrodou.gr/

Απόστολος Χριστοφής

Απόστολος Χριστοφής
Σας καλοσωρίζουμε στην ολοκαίνουργια ιστοσελίδα του Συλλόγου μας, μέσα από την οποία θα μπορείτε να παρακολουθείτε τις δραστηριότητες μας σε ψηφιακή μορφή (φωτογραφίες,ήχο και βίντεο), θα μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε κείμενα Βυζαντινής Μουσικής, θα μπορείτε να διαβάζετε δελτία τύπου αλλά και ανακοινώσεις που αφορούν τον Ιεροψαλτικό κλάδο ενώ παράλληλα θα προσπαθήσουμε να προσθέσουμε και ιστορικά στοιχεία της Ενώσεως.
http://www.ieropsaltesrodou.gr/
 

kxkaragounis

Παλαιό Μέλος
Μπράβο παιδιά. Προχωρείστε γερά, ενωμένοι και πάντα σε επαφή με την ΟΜ.Σ.Ι.Ε.
Κ.Χ.Καραγκούνης
Γ.Γ. ΟΜ.Σ.Ι.Ε.
 

antwnis rodos

Νέο μέλος
Συγχαρητήρια στο διοικητικό συμβούλιο για την προσπάθεια που καταβάλει.Πάντα τέτοια
 

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Αδέλφια συγχαρητήρια.Πάντα τέτοια.....:)
Η αλήθεια είναι ότι μας κλέψατε την ιδέα αλλά δεν πειράζει.....:D
Εύχομαι καλή συνεργασία με την Λάρισα στο μέλλον...:wink:
 
Εφόσον υπάρχει πρεσβευτής της Λάρισας στην Ρόδο , απο εδώ και πέρα θα υπάρχει αγαστή συνεργασία με την Λάρισα !!!
Ειλικρινά σας λέω όσοι δεν έχετε την χαρά και την τιμή να γνωρίζετε την ζεστασιά αυτών των ανθρώπων στην Ρόδο χάνεται ...........Το λέω και το εννοώ τέτοιο κλίμα δεν έχω ξανασυναντήσει είμαι πανευτυχής που νοιώθω και ζώ τέτοια κατάσταση !!!
 

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Εφόσον υπάρχει πρεσβευτής της Λάρισας στην Ρόδο , απο εδώ και πέρα θα υπάρχει αγαστή συνεργασία με την Λάρισα !!!
Ειλικρινά σας λέω όσοι δεν έχετε την χαρά και την τιμή να γνωρίζετε την ζεστασιά αυτών των ανθρώπων στην Ρόδο χάνεται ...........Το λέω και το εννοώ τέτοιο κλίμα δεν έχω ξανασυναντήσει είμαι πανευτυχής που νοιώθω και ζώ τέτοια κατάσταση !!!

Αδελφέ Ιωάννη χαίρε.Επειδή δεν έχουμε την χαρά και την τιμή να γνωρίζουμε την ζεστασιά των αδελφών μας στην Ρόδο,ετοιμάσου το καλοκαίρι να μας φιλοξενήσεις all inclusive για να μας γνωρίσεις και την ζεστασιά των αδελφών και την ζεστασιά του τόπου.Συμφωνείς αδελφέ;....:D:D:D
 

Απόστολος Χριστοφής

Απόστολος Χριστοφής
Κ.Καραγκούνη χαιρόμαστε ιδιαιτέρως για την επικοινωνία και για την στήριξη από την Ομοσπονδία. Μάλιστα πριν λίγο καιρό μιλήσαμε και με τον κ.Ναούμ.
Αγαπητέ Αντώνη σ'ευχαριστούμε πολύ.
Κ.Κερμελίδη ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και σας περιμένουμε στην όμορφη Ρόδο για να γνωριστούμε και από κοντά. Με τον ανταποκριτή σας εδώ η συνεργασία είναι σίγουρη.
Αγαπητέ Ιωάννη σε ευχαριστούμε και'σένα για τα καλά σου λόγια, η χαρά να ξέρεις είναι αμοιβαία και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που σ'έχουμε κοντά μας.
 

nektarios

Παλαιό Μέλος
Παιδιά θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να εκφράσω τον θαυμασμό μου και να ευχηθώ από καρδιάς καλή σας Επιτυχία και καλή Δύναμη στο έργο σας!!!!!!!
Να είστε πάντα καλά και πάντα ενωμένοι!!!!!!!
Καλή αρχή........!!!!!
 
Top