Δόξα.Ταις εξ έργων...

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Έχω πολύ καιρό να εκθειάσω τον ευατό μου και να θρέψω τον εγωισμό μου και είπα να το κάνω και ας με κράξετε. Ηχογραφήθηκε σήμερα και στάλθηκε μέσω κινητού τηλεφώνου σε συνάδελφό μας ο οποίος και το ζήτησε επιμόνως -άρα δεν φταίω ως γνωστόν-μετά το πέρας της Θείας Λειτουργίας της Υπαπαντής στον Ι.Ν.Αγ.Κων/νου & Ελένης Λάρισας...:)

Υ.Γ. Για τους εραστάς των μαθημάτων του Άρχοντος Διδασκάλου μας κ.Χαρ.Ταλιαδώρου και σε αυτούς που αρέσκονται να ψάλλουν τα δοξαστικά άνευ μουσικών βιβλίων.
 

Attachments

  • WS_10008.WMA
    940.1 KB · Views: 104
Πάνω απο όλα ταπεινώτης σε συνχέρω αδελφέ μου , αλλά μια παρατήρηση άλλη φορά να μην ψάλλεις σε χώρο που έχει πολλά κεριά και συνέχεια αναγκάζεσαι να τα σβήνεις , να το προσέχεις αυτό .Αδάμαν!!!
 

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Πάνω απο όλα ταπεινώτης σε συνχέρω αδελφέ μου , αλλά μια παρατήρηση άλλη φορά να μην ψάλλεις σε χώρο που έχει πολλά κεριά και συνέχεια αναγκάζεσαι να τα σβήνεις , να το προσέχεις αυτό .Αδάμαν!!!


Ενημέρωσέ με την επομένη φορά δια τα τεκταινόμενα αδελφέ μου και μην με αφήνεις ξεκρέμαστο και ξεσηκώνουμε τον κόσμο.....:confused::confused::confused:
και σου υπόσχομαι να μην ψάλλω με κεριά την επομένη φορά.Είδες τον πόνο και την αγωνία στην απαγγελία του μέλους;;;;;
Χαιρετίσματα στους παροικούντας εν τη Ρόδω,εξαιρέτως δε ..... στους επιστρέφοντας.....:D
 
Top