Δοξολογία Βαλασίου Ιερέως Ήχος Πλ. Δ΄

Καλησπέρα σε όλη την φιλόμουση ομήγυρη.

Πρίν λίγε μέρες ο αγαπητός Διδάσκαλος Κ.Συμεωνίδης τον οποίο ευχαριστώ μου είχε στείλη απο την ΜΠΤ 704.

Όποιος έχει όρεξη και δύναμη ας καθαρογράψει τα μαθήματα είναι πραγματικά διαμάντια.
 

Attachments

  • Balasiou from MPT_704.rar
    20.9 MB · Views: 108
Last edited:
Σας ευχαριστω πολυ
Το Θεμα ειναι πως μπορούμε να το καθαρό γράψουμε

Αν υπάρχει κάποιος συνάδελφος ας με ενημέρωση

Σκέφτομαι να την βάλω στην εορτή της Μεταμορφωσεως που εορτάζει ο Ναός
 
Last edited:

jonn

Π.Ιωαννης
Δοξολογία Βαλασίου Ιερέως ήχος πλ δ' την αντέγραψα από το χειρόγραφο...για τυχόν λάθη πέστε μου....αν μπορεί να βάλει κάποιος και τα ισοκρατήματα καλό θα ήταν....
 

Attachments

  • ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΙΕΡΕΩΣ ΗΧΟΣ ΠΛ Δ.docx
    91.2 KB · Views: 54

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Βρήκα στο αρχείο μου την ίδια δοξολογία σε PDF πολύ μικρότερο σε μέγεθος, γι' αυτό και την ανεβάζω. Το περίεργο είναι ότι είναι γραμμένη με την ίδια ακριβώς γραμματοσειρά και γενικότερη αισθητική αυτής στα προηγούμενα δύο μηνύματα, ενώ δεν θυμάμαι καθόλου από που την κατέβασα. Η ημερομηνία ήταν 22-07-2015, η ίδια που έβαλα ευχαριστήριο στο μήνυμα #1.
 
Last edited:

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Βρήκα στο αρχείο μου την ίδια δοξολογία σε PDF πολύ μικρότερο σε μέγεθος, γι' αυτό και την ανεβάζω. Το περίεργο είναι ότι είναι γραμμένη με την ίδια ακριβώς γραμματοσειρά και γενικότερη αισθητική αυτής στα προηγούμενα δύο μηνύματα, ενώ δεν θυμάμαι καθόλου από που την κατέβασα. Η ημερομηνία ήταν 22-07-2015, η ίδια που έβαλα ευχαριστήριο στο μήνυμα #1.
Κι ἐγώ ἔχω κατεβάσει τό αὐτό ἀκριβῶς ἀρχεῖο στίς 21/7/2015 18:54, μία ὥρα καί δέκα λεπτά μετά τήν ἀνάρτηση τοῦ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ. Προφανῶς τήν εἶχε ἀναρτήσει (σημειωτέον ὅτι ἔχει προβεῖ σέ πολλές ἐπεξεργασίες μέχρι 27-07-15 στίς 00:52) καί γι᾿ αὐτό ψάχνει κάποιον νά γράψει τό ἀσματικόν (πού λείπει).

Υπάρχει κάποιος συνάδελφος που μπορεί το ασματικο απο την Δοξολοξία του Πλ.Δ
 
Απλά το κατέβασα και θα σας παρακαλούσα να το κατεβαστέ και εσείς διότι δεν είχα την προφορική η γραπτή άδεια του συναδέλφου που το μετέγραψε .

Ευχαριστώ
 
Εγώ μετά απο εποικινωνία του συναδέλφου την ειχα κατεβάσει

Τώρα αν κάποιος άλλος συνάδελφος την έχει μεταγράψει ειναι άλλο θέμα , αλλά απο που βλέπω ειναι η ίδια μεταγραφή
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Εγώ μετά απο εποικινωνία του συναδέλφου την ειχα κατεβάσει....

Καλά τόσο μεγάλο πρόβλημα αποτελεί ένα δακτυλογραφημένο κείμενο. Που να είχε και copyright!

... αλλά απο που βλέπω ειναι η ίδια μεταγραφή

Έχει διαφορές.
 
Top