[Ψάχνω] Ασματική Ακολουθία "Τριθέκτη" με το "Κοντάκιο των Χριστουγέννων"

DESPOTAS

Μέλος
Καλησπέρα. Θ ήθελα να ρωτήσω αν έχει αναρτηθεί κάπου η ακολουθία της Τριθέκτης των Χριστουγέννων. Σας ευχαριστώ.
 
Είχε αναρτηθεί εδώ η τριθέκτη του καθηγητή δρ. Στάθη αλλά αποσύρθηκε λόγω πνευματικών δικαιωμάτων.

Τις ευχές τις τριθέκτης μπορείτε να τις βρείτε εδώ, τα διακονικά εδώ.

Το κοντάκιο των Χριστουγέννων εδώ.

Ηχογραφήσεις εδώ.
 
Last edited:

DESPOTAS

Μέλος
Είχε αναρτηθεί εδώ η τριθέκτη του καθηγητή δρ. Στάθη αλλά αποσύρθηκε λόγω πνευματικών δικαιωμάτων.

Τις ευχές τις τριθέκτης μπορείτε να τις βρείτε εδώ, τα διακονικά εδώ.

Το κοντάκιο των Χριστουγέννων εδώ.

Ηχογραφήσεις εδώ.

Σας ευχαριστώ....
 

DESPOTAS

Μέλος
Αν είχε προλάβει κάποιος συνάδελφος και κατέβασε την τριθέκτη του κ. Στάθη πριν αποσυρθεί λόγω πνευματικών διακιωμάτων, ας με ενημερώσει με προσωπικό μήνυμα.Ευχαριστώ.
 

Laosynaktis

Παλαιό Μέλος
Εάν μπορείτε να μου στείλετε το βιβλίο το Γρηγορίου Στάθη " Τριθέκτη " Κοντάκιο των Χριστουγέννων σε pdf στο e-mail μου stachy1@hotmail.com σας παρακαλώ πολύ γιατί δεν το βρίσκω πουθενά.

Είδα ἐνα αντίτυπο σήμερα στο Βιβλιοπωλείο "Ναυτίλος" (ή "Η βιβλιοθήκη του Ναυτίλου"), Χαρ. Τρικούπη και Σόλωνος, Αθήνα, Κέντρο. 10-11 φράγκα.
Τηλ. 2103616204
http://www.vrisko.gr/details/b71c2h_b17656f27cc341i6fa3c5_a4f
 
Είχε αναρτηθεί εδώ η τριθέκτη του καθηγητή δρ. Στάθη αλλά αποσύρθηκε λόγω πνευματικών δικαιωμάτων.

Τις ευχές τις τριθέκτης μπορείτε να τις βρείτε εδώ, τα διακονικά εδώ.

Το κοντάκιο των Χριστουγέννων εδώ.

Ηχογραφήσεις εδώ.
Καλησπέρα. Εσείς την έχετε σε αντίγραφο; Εάν ναι θα μπορούσατε να μου στείλετε ένα; Επιθυμούμε να την τελέσουμε στις 23 του μήνα.
 
Top